Wpis z mikrobloga

Głównie do obserwujących #devopsiarz: ponieważ są ciągłe problemy z mirkolistami, postanowiłem, że kończę z ich używaniem. W ciągu około 2 tygodni usunę swoją mirkolistę, proszę się już nie zapisywać.

Autorom oprogramowania do mirkolisty bardzo dziękuje za ich pracę i za możliwość korzystania z mirkolisty, bez względu na to, jaki jest obecny powód problemów z nimi.

Zachęcam do obserwacji mojego profilu tutaj, w ten sposób, ponad obserwację samego taga, będziecie jako-tako informowani o moich nowych wpisach (tych głupich również, to wada obserwowania profilu)

Alternatywne możliwości dla zainteresowanych:

1) Zachęcam, aby zapisać do się do mojego e-mailowego newslettera: https://devopsiarz.pl/newsletter/zapisz/ - zapisani dostają pełną wersję zestawień i materiałów i zwykle dostają je na e-mail jako pierwsi niż "reszta" kanałów. Z newslettera zawsze się można wypisać w każdej chwili.

2) Piszę prosty skrypt, który będzie wołał Was, wykopowiczów-mirków, według następującego algorytmu:

- co najmniej dwa ostatnie wpisy plusowałeś/aś - na kolejny wpis Cię zawołam. Przy czym:
a) jeśli plusowałeś/aś tylko 2 ostatnie, to wystarczy nie zaplusować kolejnego, aby "wyłączyć" wołanie
b) plusowałeś/aś 3 lub więcej ostatnich wpisów: aby wyłączyć wołanie, nie plusuj 2 kolejnych wpisów pod rząd.

Pod pojęciem "wpisy" rozumiem oczywiście moje wpisy na #devopsiarz z materiałami ode mnie (zestawienia linków, materiały własne, itp)

Skrypt sprawdzi 2 ostatnie wpisy z zestawieniami przed moim kolejnym wpisem (więc aby "dostosować" wołanie sprawdź algorytm i daj/zabierz plusa). W ten sposób tylko chętni i na bieżąco zainteresowani powinni być wołani.

Dodaję często używane tagi z moich wpisów dla zasięgu:

#programowanie #linux #technologia #golang #rustlang #python #security #haskell #mirkolisty #programista15k
  • 1