Wpis z mikrobloga

Gram sobie ostatnio strv 103-0 i zawsze jak grałem Heavikiem to myślałem, że szwed IX ma mega celne działo i nie można pikować żeby prowokować ale teraz okazuje się, że to potężny rozrzutnik gnoju i na dystansie 400m ciężko jest trafić w dolną płytę a niekiedy w cały czołg xDD
#wot
  • 9
@vomalio: @Bioenergoterapeuta: Ja się zawiodłem bo zazwyczaj zostaje na IX i nie gram na X bo nie dość, że ekonomia tragiczna to niemal zawsze 3 arty i 90% MM z samymi X gdzie bez golda masz małą skuteczność. A na takiej IX jest lepsze losowanko itp. Widzę, że wbiję Mke na tym shicie i pewnie go sprzedam wracając na se(u)desa
@SopranosSyndrome: Też to odczuwam. Na 8/9 mam 4k+ wn8 bez jakiegoś wysiłku. Natomiast ostatnio zacząłem sporo grywać dziesiątkami. Jak zrobię 3k wn8 to jestem zadowolony, zwłaszcza na HT, bo ogrywam obecnie 277, super konia itp. Tragicznie się gra przeciwko 3 artom i 2-3 samochodzikom co bitwę. Przez to jest także niska pula potencjalnego dmg, nawet mniejsza niż na MM na dziewiątki. Ale postanowiłem wrócić na dziesiątki i mam gdzieś super wyniki,