Wpis z mikrobloga

Urabiałam babcie przez wiele tygodni, ale w końcu udało się i zagłosowała na moich oczach na wiadomo kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet sprawe z pedofilem broniła "bo to rodzina" lol i "bedo nam dzieci pedalić" ale w końcu stwierdziła "wasza przyszłość jest ważniejsza, a wy pewnie wiecie lepiej ode mnie to zrobię to dla was" ()
#bekazpisu #wybory
  • 82
@janabanana: szacun, ja siedzę na urlopie na wsi i to co słyszę mnie załamuje.

Oni po prostu wierzą w to co widzą, a złego o pisie nic nie ma, to skąd mają mieć negatywne zdanie?
Oni widzą aferę z wyjazdem do brazylii za 60k, ale nie widzą afery z głosowaniem za 70mln i respiratorami za 120mln.
Oni widzą babę która straciła dofinansowanie (po głosowaniu całej ekipy w pracy jak chyba wyjaśnili)
@Rekordnaklate110: na kredyt to każdy głupi potrafi. Ja rozumiem że stare baby mają w dupie co będzie za 10 lat. Ale jak widze 20-30 latków głosujących na pis to nie wiem co sądzić. Nawet jak pominę fakt rozdawnictwa to sama manipulacja mediami jest tak obrzydliwa, że każdy kto ma iq >70 stwierdzi, że coś tu jest nie halo i to przecież niebezpieczne.

Truskawką na torcie by było to jak za 20
@hpiotrekh: Nie wyglada to az tak zle, te wszystkie 500 plusy, byly i sa wyplacane w ramach dozwolonego deficytu budzetowego, oczywiscie lepiej by bylo to oszczedzac na takie akcje jak koronawirus, czy obnizyc podatki ale nie jest to jakis koniec swiata, rozwijamy sie w tempie innych panstw podobnej wielkosci w naszej strefie geograficznej :) Strach tylko pomyslec co bedzie za 10 lat, jezeli PiS nauczyl inne partie uprawiania polityki, przez transfery
@Rekordnaklate110: Mi też się żyje lepiej niż za PO, ale nie ma to absolutnie żadnego związku z władzą rządzącą.

Ale zaczynam się bać tego, że jak im się naprawdę zaczną kończyć pieniądze to tak będą ich szukać, że dojebią podatków gdzie się da, zwiększą oprocentowanie kredytow (nie wiem czy rząd ma na to wpływ) i człowiek się zesra, a nie utrzyma w tym kraju.
Ile mówi o nas samo to, że
Bo przynajmniej coś od państwa dostali, a PO kradło dla siebie


@kociooka: i to jest argument kończący ich dyskusje xD

drą japy o podwyższonym wieku emerytalnym, jakby ich żywcem obdzierali ze skóry, a cały bogaty zachód ma 67-67. Ludzie żyją dłużej to i pracowac moga dłuzej.
A u nas nie dość, że będzie więcej emerytów, to będą dostawać dłużej emerytury, a społeczeństwo starzeje się tak samo jak wszędzie.
No co może