Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Serio? Pokój jednoosobowy za 950 zł? XDD
Przecież ja bym tu nawet swoich ciuchów nie zmieściła, a co dopiero jakieś inne rzeczy typu komputer czy książki.
Mieszkam w małym mieście ogólnie i za 950 zł to ja mogę całkiem niemałą kawalerkę wynająć. No ale Wrocław to Wrocław. Nie wyobrażam sobie studenckiego życia tam i albo płaceniu 2k za normalny pokój, albo 1k za takie gówno.
Zdjęcie udostępnione przez znajomego.
#mieszkanie #wynajem #nieruchomosci #januszebiznesu #pokoj #bekazpodludzi #studbaza #studia
Amestris - Serio? Pokój jednoosobowy za 950 zł? XDD
Przecież ja bym tu nawet swoich c...

źródło: comment_15942977415VSS7tLdFukHO3yvIDcUN0.jpg

Pobierz
  • 26
@Amestris: Ej, ten pokój jest całkiem spory xD Ja płaciłam 700-800zł miesięcznie za pokój (było to z 5-6 lat temu), który był wielkości materaca leżącego na podłodze + wnęka w której było biurko. Z jednej strony było wąskie przejście, tam postawiłam szafę materiałową za 20zl z Allegro. Jak stałam na środku pokoju to pokój był szerokości moich rozłożonych rąk xD
@Amestris: Mieszkam we Wrocławiu od urodzenia, na szczęście mamy swój dom i omija nas to wynajmowanie, ale od 2-3 lat takie ceny to niestety norma. Zwłaszcza, że Sky Tower to jednak super lokalizacja. Chcesz taniej to szukaj na Psim Polu, do centrum trzeba dojeżdżać, to jest minus, ale ceny są normalniejsze.
@Amestris: ale widzisz ze to jedna z najlepszych lokalizacji we wroclawiu? Wiesz od czego zalezy cena mieszkania? Od trzech rzeczy 1 lokalizacja 2lokalizacja 3lokalizacja. Dopiero potem jest metraz. Chcesz mieszkac taniej to wynajmij gdzies indziej - psie pole np