Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2015, chciałbym odpowiedzieć na Wasze pytania w ramach AMA - już w środę o godzinie 19.45
Liczę na kolejną, bardzo ciekawą dyskusję i zapraszam do udziału.

#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #wybory2020 #duda2020
Andrzej-Duda - @Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2...

źródło: comment_1594129955utWXSeH1tpXw5r4RAg2Jpo.jpg

Pobierz
  • 933
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andrzej-Duda:
1.Nie jest Ci człowieku, tak po ludzku po prostu wstyd?
2.Potrafisz jeszcze spojrzeć w lustro bez uczucia obrzydzenia?
3.Jaka jest cena wyzbycia się człowieczeństwa?
  • Odpowiedz
I drugie pytanie - Panie Prezydencie, czy jest Pan w stanie wraz z rządem wspomóc gminę Ozorków i gminę Lutomiersk w remoncie zawieszonych linii tramwajowych, które stanowią główny środek transportu tamtejszych mieszkańców do Łodzi. Mówi się o połączeniach rządowych autobusowych, a co z tramwajem?
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda:Panie Prezydencie, ja tu tylko zostawię to co napisałem 5 lat temu na Pana pierwsze AMA przed wyborami.
To tak w kontekście Pana wypowiedzi, iż "rozdajemy podatnikom ich pieniądze". Naprawdę wolałbym, żeby mi Pana partia razem z Panem tych pieniędzy najpierw nie zabierali. Dużo bezpieczniej, prościej i łatwiej.
Jak widać przez 5 lat, zmieniło się tylko na gorsze - jeszcze więcej obowiązków na przedsiębiorców, jeszcze bardziej skomplikowane prawo. Okazało się, że jest Pan zwykłym socjalistą, nagradzającym ludzi niezaradnych, niepracujących co więcej pod pełnym wpływem pewnego szeregowego posła, który ma ochronę podobną jak Pan.
Ja pamiętam i Pana obietnice i obietnice Tuska. Nie zrobiliście NIC żeby ten kraj za kilkadziesiąt lat był bogaty i z pewnością NIC dalej nie zrobicie...

"Panie Andrzeju, niestety Pańska partia chce zwiększyć skuteczność ściągania podatków bez gruntownej ZMIANY W KIERUNKU UPROSZCZENIA (podkreślam) systemu podatkowego. Chce w ten sposób finansować między innymi politykę
  • Odpowiedz