Wpis z mikrobloga

Hej,
jak "garażujecie" i przechowujecie swoje #motocykle bez garażu? Czy duża jest różnica między różnymi pokrowcami, to plandeka za 10 zł, czy dedykowany za 100 zł? Czy może pakujecie się z nimi do wózkowni/na klatkę?
Na sezon planuję trzymać pod plandeką na podwórku, może pokusze się z wprowadzeniem do klatki, ale nie wiem czy krzywo sąsiedzi nie będą patrzeć, no a na zimę to chyba mus jakiś garaż ogarnąć.
#kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1594126594m8xD7rcXPBupL3qEXprn8z.jpg
  • 12
@Megawonsz_dziewienc: no dlatego to takie jest "krzywe" to samo z wózkownią. Znaczy można o ile silnik jest zdemontowany no ale proszę :D
To myślałem ew w sezonie żeby w brzydsze dni się schować.
@programista3k: Daszku niestety nie mam, a kurde mogli zamontować coś, bo właśnie kończą remont elewacji. Będę kombinować z jakąś plandeką, a na zimę wpakuje się jakiemuś znajomemu do garażu za flaszkę.
@m0rdeczka: w pokrowcach różnica, wcześniej używałem najtańszego oxfroda - podarł się, przy mocnym wietrze zdarzyło mu się też podwijać na kole. Teraz używam wyższy model stormex - jest ciężki i ma fajny mięciutki materiał wewnątrz :) Na razie mega - nic nie przemaka, w środku nie dochodzi do kondensacji (w tym poprzednim zdarzyło się, że po deszczu moto było wilgotne). Jednak nie jest idealny, bo taśma zabezpieczająca szwy zaczyna mi się
@dymex: @m0rdeczka: W Lidlu online jest podobny co opisujesz - ciężki, gruby, w środku miękka fizelina, zapięcie pod spodem, przeziernik na tablicę i obudowane otwory przy przednim kole by przypiąć jakimś łańcuchem, kłódką. W cenie ok. 50 pln w dwóch rozmiarach do wyboru.