Wpis z mikrobloga

Sprawa dotyczy rejestratora samochodowego.

Otóż przez ostatnie lata korzystałem z modelu DOD LS475w który spisywał sie elegancko jednak po latach zaczęły powstawać problemy bo pękł mi uchwyt i zaczął się zawieszać. Dlatego też chciałbym go zmienić na coś lepszego.

I tutaj pytanie czy jest coś jeszcze lepszego od tego modelu? Mam na myśli lepszą jakość nagrywania, koniecznie musi mieć wbudowany GPS oraz możliwośc podłączenia drugiej kamery bo ten tego nie miał.

Znalazłem ciekawy model Mio MiVue 798 Dual ale może będzie coś jeszcze lepszego?

Kwota jaką maksymalnie mogę przeznaczyć to 1000-1300 zł, nie więcej.

#rejestrator #wideorejestrator #dashcam #samochody #motoryzacja #technologia #kamerasamochodowa #pytanie
Pobierz FeyNiX - Sprawa dotyczy rejestratora samochodowego.

Otóż przez ostatnie lata korzy...
źródło: comment_1594117617k0cozKSX3qQolP9a3UpdMt.jpg
  • 19
@FeyNiX: Prawdziwe kombo to Vantrue N4

Posiada nawet wyjście USB typu C.

kamera przednia 1440P 30FPS (max 1520P),
wewnętrzna 1080P 30FPS,
tylna 1080P 30FPS
Szeroki kąt obiektywu:

155 stopni przód
165 stopni wnętrze
160 stopni tył
Jasność obiektywu:

F1.4 przód => ciężko znaleźć inną z takim obiektywem( ͡° ͜ʖ ͡°)
F2.0 wnętrze
F1.8 tył

Sensor SONY STARVIS:

5M CMOS SENSOR Przód
2M CMOS SENSOR wnętrze
2M CMOS
Pobierz aktywnymaz - @FeyNiX: Prawdziwe kombo to Vantrue N4

Posiada nawet wyjście USB typu...
źródło: comment_1594118968lNRu1B4uL34D6McMrhr9HG.jpg
MIKAVI PQ4 DUAL


@aktywnymaz: ta też ciekawa. W ciagu kilku dni coś ogarnę bo ta pierwsza jest moim zdaniem najlepsza ale ale troche za bardzo widoczna a sam parkuje samochód w nocy na publicznym terenie gdzie kręci sie trochę patologii i wolałbym coś bardziej dyskretnego a ta druga właśnie idealnei pasuje. Jeszcze się zastanowię. :P
@aktywnymaz: patrząc po tym zdjęciu to prawie taka sama jak moja obecna. Porównując teraz jakość nagrań i fakt że tej wewnętrznej używać nie będę to chyba wezmę tą MIKAVI PQ4 DUAL.
a do UK też wysyłam :)


@aktywnymaz: co do tego. Jaki koszt wysyłki do UK? Na stronie napisane jest ze wysyłka powyżej 500 zł gratis ale nic nie jest wspomniane co z wysyłką za granicę. Tam jest z reguły dużo drożej.