Wpis z mikrobloga

@arrecky: czyli wszystkie 3 ostatnie statusy z 30 (2 z odprawy i o nadejściu przesyłki ) pojawiły się dopiero u Ciebie 4 lipca? Pytam bo zamawiałem jedną rzecz tydzień wcześniej i wszstko szło jak po sznurku, dzień po wylocie samolotu pojawiły się wpisy z odprawy i dotarcia samolotu, a teraz samolot wyleciał 2 lipca i póki co nie mam nic o dotarciu czy odprawie.
@arrecky: ok, dzieki, ale widze ze i tak z opoznieniem conajmniej 2 dniowy, czyli jest nadzieja... ale kurde dramat, czekam na drona z preorderu z bangood ponad 2 miesiace, na ali kupilem drugiego, 2 tygodnie prawie sprzedajacy to wysylal, jak w koncu wyslal mysle sobie ale pojdzie teraz jak zloto patrzac na to ze torba 0045 dotarla w 9 dni a tu taki wal znowu... juz sie wkur****
@Ispov: Dodatkowo zauwazylem ze dwa zamowienia w sensie stare trackingi dostaly ten sam numer. Wiec nie wiem czy oni te paczki łączą czy jak... Daje stare numery 2 przesylek ktore zostaly zastapione jednym tym samym nr. LVS10060000023895460, 00459007738738759561. Dziwna sytuacja