Wpis z mikrobloga

Chyba jeszcze nigdy naród nie był tak spolaryzowany jak teraz. Sam odkryłem w sobie, że gardzę wyborcami PiS, a już zupełnie oddającymi głos na Dudę.

A zawsze uważałem się za osobę do bólu tolerancyjną, nigdy ślepo nie hejtowałem znajomych za opcję polityczną. Pamiętam doskonale jak niektórzy głosowali na Lecha Kaczyńskiego to głośno mówiłem, że mają takie prawo, ale mój kandydat jest lepszy. Rozmawialiśmy wtedy o różnych opcjach rozwoju Polski, różnych poglądach. To było całkiem normalne, że są dwie strony, a nie jedna.

Z tym że PiS tak bardzo przegiął pałę, rozdawnictwem, nieudolnością, aferami i chamską propagandą, że po prostu nie wiem jak można na nich głosować. Duda jest absolutnie najgorszym prezydentem w historii RP, bezrefleksyjnym egzekutorem pomysłów Kaczyńskiego. Nie potrafię poważnie traktować osoby, która deklaruje oddanie głosu na tego człowieka. Głosowanie na Dudę to dla mnie, zupełnie szczerze mówiąc, jaskrawy akt braków umysłowych.

#wybory #polityka
  • 24
@mickpl:

Chyba jeszcze nigdy naród nie był tak spolaryzowany jak teraz. Sam odkryłem w sobie, że gardzę wyborcami PiS, a już zupełnie oddającymi głos na Dudę. A zawsze uważałem się za osobę do bólu tolerancyjną, nigdy ślepo nie hejtowałem znajomych za opcję polityczną.


Całe szczęście już wiesz kim jesteś - nienawistnym, zaplutym, małym człowiekiem.

Pamiętam doskonale jak niektórzy głosowali na Lecha Kaczyńskiego to głośno mówiłem, że mają takie prawo, ale mój
@mickpl: Nie jesteś całym społeczeństwem.
To, że Ty jesteś #!$%@? na PiS nie oznacza że większa część społeczeństwa równie bardzo jest #!$%@? na PiS czy PO.
Osobiście bardziej byłem #!$%@? na rządy PO kiedy tracili władzę niż na PiS teraz.
Chyba jeszcze nigdy naród nie był tak spolaryzowany jak teraz.


@mickpl: ile miałeś lat, jak były wybory Wałęsa vs Kwaśniewski? Małżeństwa się rozpadały.
@rouli: Jprdl, taki jest właśnie wasz poziom pisowcy. Pewnie gówno wiesz o sądach i wymiarze sprawiedliwości, ale "ludzie mówią, że trzeba z nimi ZROBIĆ PORZĄDEK". I co, ile lat już PiS rządzi, jest porządek, prawo lepsze, sądy szybsze? XD Powiem Ci jakie to robienie porządku, zastępowanie normalnych ludzi swoimi aby w przyszłości wyroki były po myśli władzy.
@mickpl: o to im chodzi w tej nieczystej grze. Skłócili naród, chcieli jakiś wrogów kreować, zaczęli od Niemców, ale każdego pisiora można wyjaśnić jednym słowem - Mercedes i zamyka jadaczke i wie, że Niemcy to co najwyżej nam mogą zazdrościć biedy, więc rzucili wszystko na to, żeby w Polsce Ci którzy mają więcej niż 500+ i minimalna krajową byli na świeczniku biedoty. I to im się udało, dodatkowo celem tego jest
@mickpl A co powiesz o Konfederacji? Ja sie pokłóciłem z kumplami, bo chcieliby mordować gejów i pieprzą o ideologii LGBT. PiS sprawił, że takie poglądy i taka narracja jest teraz na topie.
@czmyk: te sądy, które były przejęte przez PO i wszyscy od dawna mówią, że trzeba zrobić z nimi porządek czy konstytucja, która jest przestarzała i robiona jeszcze przez postkomune?


@rouli: Nie ważne czy przestarzała czy nie. Prawa trzeba przestrzegać. Jak na drodze jest ograniczenie prędkości to trzeba jechać zgodnie z tym ograniczeniem, a nie mówić, że droga jest szeroka. Przykład idzie z góry.
A mi PiS zbrzydł mi najbardziej za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mickpl: mnie w ogóle przeraża jak patrzę na to co się teraz odwala, jak Mati jeździ po kraju robiąc kampanię dla bezpartyjnego prezydenta opierającą się jedynie na ciągłym obrzucaniu kandydata opozycyjnego błotem i ciągłym powtarzaniem i podkreślaniem jaki to z niego "nieudacznik" :| Mało merytorycznych dyskusji tylko błoto i błoto, smutne to jest, ale chyba dostosowują się właśnie do elektoratu który stanowi większość, elektoratu do którego dociera jedynie prosty przekaz...