Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny: moje włosy po Butter były mega nieprzyjemne w dotyku, nie trzymała zbyt długo tez. Tego Reuzela miałem już dość dawno temu, ale wydaje mi się że przynajmniej w tych aspektach jest lepszy. Jeśli chodzi o zapach to bardziej mi podeszła Butter Pomade, ale i tak nic spektakularnego. Imho reuzel lepszy.
@BotRekrutacyjny: wyżej masz polecone pomp&co, zapewne tę ich glinkę. Jest naprawdę świetna, ale wydaje mi się, że chwyt ma średni. Jeśli szukasz czegoś mocnego to możesz spojrzeć w kierunku Schmiere najmocniejszego, z tym że to wg mnie dość ciężko się nakłada na włosy, no i pachnie jak taka nowa opona samochodowa. :D Ja jeszcze polecałbym spojrzeć w kierunku produktów Lockhart's, natomiast nie w każdym sklepie są i trochę więcej PLN zazwyczaj
@BotRekrutacyjny sprawdź na allegro użytkownika Oldschoolshop_pl, ma próbki 3g różnych pomad, glinek itp. Kupiłem wczoraj tam 17 próbek i będzie można potestować, szkoda kasy wydawać w ciemno na całą puszkę. Mam obecnie po beach boy pomade uppercut deluxe matt i jest tak matowa, że z włosów blond robi bardziej siwe xD