Wpis z mikrobloga

to się nazywa dirty flash, możesz mieć różnego typu problemy ze stabilnością oraz crashami aplikacji, zalecany full wipe i przywracanie aplikacji oraz danych


@cysiekw: @cyanoone: Zgrałem sobie pliki i najpierw spróbowałem owego "dirty flash", niestety system stawał na ekranie ładowania po czym wracał do twrp

ostatecznie musiałem zrobić to na czysto, jak wspominał @ThugLifeHeartlessHustler:

Po instalacji wgrałem twrp zamiast lineage recovery, ciekawe czy to wykluczy OTA update'y w 17.1
@hellsmash86 działa Ci na tym LineageOs np Snapchat lub Messenger ? Nie mówię, że akurat używam , brzydzę się pejsbukiem ale są aplikacje które muszę z powodu pracy mieć i trudno.cpol roku na Moto Z z LineageOs Griffin nightly niestety przyniosło negatywne wnioski. To po prostu jest trochę koncept zamiast sprawdzonego działającego softu. Debugujesz, naprawiasz, to nie działa, tamto padło, to przestało działać i tak w kółko.
@ThugLifeHeartlessHustler: @cysiekw: Dziś była nowa wersja nightly, w aktualizatorze pojawiła się informacja, że update nie zadziała, jeżeli recovery będzie niekompatybilne, ale poszło normalnie przy najnowszym TWRP.

Niemniej jednak coś niezbyt jeszcze dopracowana jest ta 17-ka, w wielu miejscach pojawiały się już glitche, zgrzyty i zwiechy, przynajmniej na mi5