Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, od jakiegoś czasu mam problem na moim pc z oglądania filmów na YouTube, gdy włączę, byle jaki film to po paru sekundach dźwięk się wycisza, nie ma znaczenia czy oglądam bezpośrednio na YouTube, czy np. poprzez Wykop bądź inne strony, obecnie korzystam z firefox, ale ten sam problem jest na microsoft edge, chrome czy opera. System to Windows 10 pobrałem najnowsze aktualizacje, ale to nic nie zmieniło. Wyłączałem antywirusa (posiadam Bitdefender) oraz wszystkie funkcje ochrony, ale to też nie wpływało na problem. Również szukałem rozwiązania w ustawieniach dźwięku systemu windows, ale tam też nie znalazłem rozwiązania, posiadam najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej, dodam, że inne w innych serwisach wideo nie ma tego problemu. Sam nie wiem co zrobić, przeszukiwałem google, ale możliwe, że źle zadaje pytanie, gdyż nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu. Może ktoś miał podobny problem i znalazł na niego rozwiązanie.
#windows10 #software #firefox #chrome #opera #microsoftedge
  • 3
@Bogdan1986: pierwsze co przychodzi na myśl związane z wyciszaniem dźwięków to opcje nagrywania i mikrofonu, tyle że na samym YT i niezależnie od przeglądarki by to raczej się nie uruchamiało

Opcja dwa - jakieś opcje dostępności - np narrator, ale jw - samo yt i różne przeglądarki - też nie halo
@panato: @kidi1: Wydaje mi się, że problem jest związany z Netflixem, gdyż po uruchomieniu komputera filmy czasami działają z dźwiękiem bez problemu, a po uruchomieniu Netflix pojawia się problem na youtube. Choć nie jestem pewien w stu procentach, Flash też przeinstalowałem, Od paru miesięcy korzystam z dwóch monitorów, szukałem możliwego rozwiązania w ustawieniach radeon, ale nic tam nie znalazłem.