Wpis z mikrobloga

@pokustnik: co xD
normalna ksiegowość dla JDG to 100-120 zł/ mc i masz do tego ksiegową z którą możesz porozmawiać a nie bota
do tej pory wfirma kosztowała coś koło 300/ rok i to było jeszcze jako tako do przełknięcia, patrząc na to ze samemu odwala sie cała robote
@gastxxx: To nie wiem gdzie i co to za jdg XD Ja u siebie płacę 500 i taniej nie znajdę. No, ale przywożę tonę faktur i ogarniają mi też kadry. Także mam oszczędność jakichś 3 dni pracy w miesiącu, a to jest warte więcej niż jakieś 500 złotych miesięcznie.
@KAROO: Matkobosko, skąd się tacy wymądrzający się ludzie bez wiedzy biorą. Jdg to najprostsza forma prowadzenia DG w Polsce i oznacza po prostu to, że jest JEDEN WŁAŚCICIEL ze 100% odpowiedzialnością. Nic więcej. Możesz zatrudniać ludzi i mieć kadry, wszystko. W wielu działalnościach opłaca się to bardziej niż spółka kapitałowa.
Ba, istnieją firmy zatrudniające kilkadziesiąt osób i wciąż będące jdg.

Wieczni etatowcy będący na b2b będą pouczać XD Mam jdg i
a wiesz co to JDG baranie?


No nie zabłysnąłeś. JDG to jednoosobowa działalność gospodarcza a słowo "jednoosobowa" znaczy wyłącznie to, że prowadzi ją jeden właściciel. Gdzieś czytałem że największa JDG w Polsce zarabia grube miliony złotych miesięcznie. Inna sprawa dlaczego ktoś normalny miałby to robić i nie przenieść działalności np. na spółkę z o.o. :|

Trochę tańszy jest https://www.Systim.pl a robi praktycznie to samo.