Wpis z mikrobloga

#turystyka #grecja #slowacja #wegry #rumunia #bulgaria #podroze #podrozujzwykopem #europa

Dzień dobry!
Chciałbym wyjechać samochodem i dojechać do Grecji :) pierwsza dekada sierpnia.
planuje przejazd tranzytem, bez spania :
Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja ¯\_(ツ)_/¯

Proszę Was, jeśli macie jakieś wiadomości dot restrykcji koronawirusa w w/w krajach napiszcie, ostrzeżcie! np wolno tylko przez takie a nie inne przejścia, ci wpuszczają a ci nie ... kwarantanna nie wchodzi w rachubę, czy trzeba mieć poświadczenia o negatywnym teście na covid itp
a może dacie linki gdzie można znaleźć takie informacje, jest tego taki zalew, że się gubię...( ͡° ʖ̯ ͡°)
pozdrawiam

link z planowaną trasą :)

planowana trasa

https://goo.gl/maps/PDyHxRUQ4wEKiYt6A
  • 5
@odys: ja planuje podobna wyprawe z uwzglednieniem Serbii. Na str ministerstwa info ze w serbii nie ma zadnych problemow, ale rozmawialam ze znajomym serbem i mowil ze trzeba uwazac, bo w ichniejszej tv mowia ze planuja znow wprowadzic restrykcje. Chyba trzeba sie nastawic ze po prostu moga byc niespodzianki
W życiu przez Serbię, zdarzyło mi się podróżować wielokrotnie przez Serbię, było super, ale Węgrom odpi@#$_&&La, ostatnio jak wracałem z Grecji, stałem sześć 6 godzin w korku przed Szeged, przysiąglem że moja noga, koło, tam nie postanie. Nie wspomnę o bramkach po drodze, koszmar. Już nie wspomnę jak mi Niemcy z Turcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) poobijali samochod w tych korkach do granic i bramek.
Rumunia jest już