Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmieszy mnie ból dupy, że rodzice kupili dziecku mieszkanie. Taka typowa zawiść, że ktoś ma lepiej.

Na studiach rodzice mi kupili mieszkanie w centrum wojewódzkiego żeby nie płacić 2k+ miesięcznie za czynsz. Był wolny hajs? No był. No to kupiło się dziecku mieszkanie żeby miało lepszy start w życiu.

Po pracy wracam na chatę i mam #!$%@?. Chcę pomalować ścianę, zrobić dziurę w ścianie? Nie muszę nikogo prosić o zgodę. Nie muszę się martwić, że właściciel mi powie, że muszę #!$%@?ć, bo ktoś z jego rodziny się wprowadzi.

Możecie mnie nazywać bananowym dzieciakiem, mam w to #!$%@?. Na koniec dnia to ja mam mieszkanie i śpię jak król w swoim 2m łóżku :)

Jak chcecie dostać jeszcze większy ból dupy, to starzy uruchomili znajomości i dostałem zajebistą pracę bez żadnych CV'ek czy rozmów. Buduję swój majątek żeby moje dzieci też miały dobrze w życiu, a nie tułały się po kątach na wynajmie z 5 typami i jadły vifony.

PS. Wartość mieszkania wzrosła już dwukrotnie, więc jak będę chciał to je sprzedam i wybuduję sobie chatę na przedmieściach, a to wszystko przed 26 r.ż.

#zalesie #mieszkanie #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efcc54115d9fcf7250f0279
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 59
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego w życiu ważna jest skromność i pokora. Nie każdy ma w życiu tak dobrze więc trzeba wiedzieć kiedy nie przechwalać się zbytnio. To jest gorsze niż fakt bycia bananem. Nie można oczekiwać aprobaty za to że urodziło się pod szczęśliwą gwiazdą. Good 4 you ogólnie ale ten wpis jest zbędny :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyśmiewane jest nie to, że starzy ci kupili mieszkanie tylko to, że większości takich bananowców wstyd się do tego przyznać i ściemniają, że to niby oni na to zarobili. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jeśli Ty mówisz o tym otwarcie to szanuję.

Budują dom na kredyt (kredytu 100 tysięcy, resztę dali starzy + kupili działkę), a się prują jacy to oni zaradni i zarobieni z tym
  • Odpowiedz
Wartość mieszkania wzrosła już dwukrotnie, więc jak będę chciał to je sprzedam i wybuduję sobie chatę na przedmieściach, a to wszystko przed 26 r.ż.


@AnonimoweMirkoWyznania: wstawiłeś do mieszkania tv 50 cali czy o #!$%@? chodzi
  • Odpowiedz