Wpis z mikrobloga

Czołem Mirunie. A co gdyby tak zorganizować akcję i do wyborów na portalu typu TVP.info w komentarzach wytykać błędy PiS, niespełnione obietnice Długopisa itp.? Wszedłem na chwilę na tę stronę i co się tam dzieje woła o pomstę do nieba. Panie i Panowie, trzeba stanowczo coś z tym zrobić. Zobaczycie, że Duda i tvpis będą szkalowały Trzaskowskiego do ostatniej chwili II tury wyborów. Wiecie, że w kupie mamy siłę i już niejednokrotnie wiele zdziałaliśmy. Jak oni bezczelnie jadą po KO itd. to dlaczego nie załatwić ich własną bronią? Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Co Wy na to? Liczę na Was! Ja jestem w stanie poświęcić ten czas dla dobra Nas i przyszłości naszego kraju. Możemy zacząć nawet od zaraz!
Po przeczytaniu obowiązkowy plus, bo wieczorem chcę to widzieć w gorących, a ta akcja ma dużą szansę powodzenia!

#wybory #tvpiscodzienny
  • 4
@krashann
Tyle ze tam serio jest jakis kosmos.

@user-name

Sam tez szarpalem sie z trolami na fanpage tvp ale stracilem jakakolwiek sile do nich... To sa glowni beneficjenci systemu zbudowanego przez pis, ich nie obchodzi inflacja itd, bo przez socjal i tak maja lepiej niz kiedys, poki my dajemy sie doic oni i tak beda miec lepiej.
@Michaelo_proteino: Głównie tak, ale nie tylko. Jest szansa, że jednak jakaś pusta głowę przekona się do zmiany zdania. Już widzę te profile osób, które komentują to typowi wyborcy PiS. Samemu nie miałeś siły przebicia, ale jakby robiło to więcej osób mogłoby być cirkswoe :)