Wpis z mikrobloga

dobra mirki co robić, którą brać?
-nówkę, nieśmiganą tcr 2 2021, 105 -7k
-używkę, stan idealny (właściciel, wieloletni znajomy), ultegra -2k, pełny carbon (podniosłem jednym palcem)
#szosa #rower
  • 22
@mati1990: Tzn wiesz, no ogólnie mi to lata na co wydasz pieniądze, ale po co pytasz w takim razie czy lepiej wziąć nówkę za 7k czy używkę 2k taniej chcąc się potem pchać w ceramikę (koszta suportu rzędu 1000PLN czy wózka przerzutki za około 2000PLN).
Jak masz FTP na poziomie 5.5W/kg, BMI gdzieś w okolicach 15 i na ogórkach odstawiasz wszystkich to rzeczywiście warto może pomyśleć o ceramice, ale pytasz na
@Wyrewolwerowanyrewolwer: nikt nie każe się trzymać jednej grupy, po szlifie mogę kupić klamkomanetkę 105, w tym roku w crosie przesiadłem się z deore na starszą 105 bo chciałem 50t. I tak raz na 2 sezony wypada zrobić gruntowny remont #!$%@?ć wszystkie części i założyć nowy napęd. Ja się staram tego trzymać ale przy crosie to co roku na początku luty/marzec, czy na tej ultegrze pojeżdżę może do końca przyszłego roku i
@Wyrewolwerowanyrewolwer: no właśnie nie wiem co mam zrobić xD
w tym problem, czy warto kupić rower na półtora roku (w tym już dużo czasu na szose to niema) czy kupić nówkę na te 2-3 lata. kosztowo mnie wyjdzie podobnie na przestrzeni kilku lat, tylko z nówką mam gwarancje na ramę. Tylko zaś jak uszkodzę ramę w rowerze za 2 koła to po prostu wyjdę w punkcie tym co teraz jestem (zakładając