Wpis z mikrobloga

halo #motomirki z #poznan, pisałem tu ostatnio o wspólnym polataniu na #motocykle po mieście i okolicach. W tym tygodniu ma padać w czwartek, ale może się rozszerzyć o środę i piątek.
Proponuje się wstępnie ustawić na piątek, na godzinę 18-19(?) i w razie w, przełożyć to na sobotę/niedzielę. Będzie chyba najbezpieczniej.

Wołam plusujących:
@mpetrumnigrum
@DzorDzoneRRo

Wołam zainteresowanych:
@KurzeJajko
@Sahkez
@LeonMoczydupa
@dymex
@CzlowiekZaKierownica
@Vakhar

Tak jak pisałem w poprzednim poście, prędkość przelotowa +/- 100km/h.
Możemy spotkać się gdzieś w Poznaniu (Morasko?) i przejechać się poza miasto, na miejscu chwile pogadać, poznać się i wrócić, tak żeby zamknąć się z całością w 3h(?).

Docelowa trasa do ustalenia.

Dawajcie znać co myślicie.
  • 55
@KurzeJajko: no to pierwszą propozycję już mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak tak patrzę na mapkę to myślę, że lepiej będzie jechać 92'ką i 24'ką niż autostradą, bo co to za przyjemność.
@Vakhar: @Sahkez: @dymex: @KurzeJajko:
ale jeśli mowa o wyprawie nad te kolorowe jeziorka, to w planach bardziej wycieczka jedno- czy dwudniowa?

to podziemne miasto o którym wspominałem to:
https://www.osowka.pl/
ale trzeba byłoby poczytać czy spoko czy nie ¯\_(ツ)_/¯

Wczoraj rozmawialiśmy o założeniu wspólnego tagu, może faktycznie byłoby łatwiej się komunikować i poszerzać gang o nowych członków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Istnieje już tag #
@paco_: Jeziorka można w jeden dzień ze spokojem zrobić jeśli wyjedziemy od rana,
A co do tagu to załóżmy Nowy Lepszy Tag skoro tamten umarł to widocznie było mu to pisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)