Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Adminów przepraszam, że z anonimowych - ale nie jestem w stanie założyć konta, bo niby jest jakiś problem z telefonem :c

Jak się przygotować na studia? W tym roku idę na politechnikę (Łódź) studiować informatykę. (jestem myśli, że się dostanę)
Jak wykorzystać ten czas dłuższych wakacji, aby go nie zmarnować? Zamierzam oczywiście poduczyć się podstaw fizyki, bo nie miałem jej w liceum - najpierw od podręczników licealnych, a potem albo z Feynmana bądź Halidaya. I już nie mam pomysłów, co dalej. Myślę, żeby sprawdzić w sylabusie książki, jakich będziemy używali z różnych przedmiotów, i je chociaż przejrzeć.

Mielibyście może jakieś sugestie? Z góry dziękuję. :)

#szkola #studbaza #matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efae18615d9fcf7250eff17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Popytaj studentów z kierunku na jakich przedmiotach najczęściej wylatują na 1 i 2 roku żebyś wiedział na czym się skupić i ewentualnie zobaczyć ten materiał.
Zobacz w jakim języku programuje się na pierwszym roku i spróbuj się go nauczyć + może znajdziesz jakieś listy zadań które można wykonać.
@AnonimoweMirkoWyznania nie ucz się, bo to i tak gówno da, po pierwsze nie wiesz czego się uczyć więc ryzyko że nauczysz się rzeczy które ci się nie przydadzą jest spore, po drugie i tak zapomnisz i będziesz się musiał uczyć od nowa, albo będziesz się musiał uczyć od nowa bo i tak tego nie ogarniesz jak tak z dupy się zaczniesz uczyć
OP: @CXLV: Myślałem nad tym, żeby poszukać jakiejś pracy, widziałem m. in parę ogłoszeń do serwisu komputerowego. Moim problemem jest jednak to, że moja mama jest strasznie kontrolująca i o zezwoleniu na pracę mogę pomarzyć. :| Aczkolwiek i pieniądze, i doświadczenie by się przydało - ale nie widzę sposobu, aby przekonać.

@Czarna_ksiazka: jw

@kinemator: Dzięki, nie jest to głupie
@pocojak: ( ͡° ͜ʖ ͡°
Moim problemem jest jednak to, że moja mama jest strasznie kontrolująca i o zezwoleniu na pracę mogę pomarzyć.


@AnonimoweMirkoWyznania: trollujesz? XD Uciekaj stamtąd mordko, a matkę zgłoś do sądu rodzinnego, że się nad tobą znęca
OP: @Czarna_ksiazka: Kto jest jedynakiem i ma chorobliwie nadopiekuńczą matkę, ten się w cyrku nie śmieje...
Jeszcze parę lat będę musiał wytrzymać. Ale tak, serio.

Normalnie to by się rodzice cieszyli, że dziecko samo znalazłoby sobie pracę i zarabia, ale u mnie nie jest normalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop