Wpis z mikrobloga

tak oglądam te wycieki z tego projektu Multipli i ja #!$%@?, ale to jest groteska. Stara Amadeusza tam wszystkich ustawia jak jakaś burdel mama, wyśrubowany scenariusz z dokładnymi zdaniami jakie mają wypowiedzieć i akcjami jakie mają zrobić xD jakiś friz, kruszwil xD Rozumiem, że te insta pustaki są durne i ich IQ nie pozwala na coś więcej niż wypinanie dupy na insta, ale ten Grubas Noras czy Ferari nie mogli spiąć tych paru synaps i spontana z "ogólnym zamysłem", tylko musieli zrobić naradę, żeby scenariusz obgadać XD
A wisienką na trocie jest wezwanie Amadiego na dywanik przez PRAWDZIWYCH Włodarzy FAME. Pewnie dlatego, że śmieć chciał rewanżu z Polakiem, pomimo tego, że #!$%@?ł wszystkie walki (walki z psychicznie chorym pijakiem nie liczę, szanujmy się), nic nie trenuje gdzie Polański widać, że pracuje nad sobą. Mam szczerą nadzieję, że albo Multiplę #!$%@?ą z FAME, albo dadzą mu walkę z Polakiem, ale ZA DARMO
#famemma #danielmagical #patostreamy #obserwowani
  • 7
@marv0oo: no to ci coś powiem...
Amadeusz Ferrari żebral o rewanż z Polakiem.
Polak nie chciał mu go dać, stawiał niski limit wagowy. Finalnie Polak się zgodził na rewanż bo dali mu większy hajs...
Wiesz co wtedy zrobił Ferrari?
Zaczął wymyślać, że 77kg mu nie pasuje i chce 82kg.
Gola żeby go przekupić obiecał mu kolejną walkę :-) Tzn to był warunek tego frajera.
Nawet jak przegra z Polakiem (trzecia z