Wpis z mikrobloga

#wygrajlige Hejtuję to wygrajligę. Jak można nie móc sprawdzić statów zawodnika, którego nie ma się w składzie. Za każdym razem trzeba go wstawić do składu, żeby go zobaczyć. No jak tak można ludziom życie utrudniać, to niemoralne i nieetyczne
  • 21
  • Odpowiedz
@firencombomaster: Właśnie wiem, bo zaraz po LPM odkryłem CM4, potem CM5 ale to już dziadostwo było (dwóch Kosowskich było, jeden w Wiśle drugi w Kaiserslautern) a następnie FM05 i tak przygoda z FM trwa do dziś, tylko obawiam się, że FM14 mi już nie pójdzie ; /

Ale wiesz wspomnień czar LPM ;)
  • Odpowiedz
@firencombomaster: Wymagania niby spełniam w takim razie, ale już przy 13 po 3 sezonach zamulało ;/

@jordanos: taki dobry? ja się zraziłem po CM5 ;/

Powinien powstać kanał o FM/CM (o ile nie ma), bo dyskusja z wygrajlige zamieniła się o menadżerach ;)
  • Odpowiedz
@firencombomaster: Wiem, że był rozłam, ale dałem szansę CM piątce. W tej 13 to były zastosowane jakieś technologię, żeby szybciej przetwarzało i rzeczywiście działało do 3 sezonów. Czekam na demko 14, nie mniej jak będzie tak pokombinowana jak 13 (ciężko miałem się przyzwyczaić) a zdaje się, że będzie bardziej to poziom gry już osiągnie maksimum ;)
  • Odpowiedz