Wpis z mikrobloga

Serio żałujecie że starzy ludzie wybierają prezydenta? Są to osoby które całe życie pracowały, w mojej rodzinie każdy pradziadek wybudował dom, stodole, kościół, ulice. Obecni młodzi jedyne co potrafią to brać 500 plus i siedzieć na netflix ie. Niestety moi dziadkowie już nie żyją ale zagłosuję tak jak oni by zagłosowali.
#wybory
  • 14
@rafmen: niestety. Ja jestem lekarzem świeżo po studiach, przykro mi że tyram za minimalną, ale staram się żyć tak żeby jak najwizej z tego odłożyć na dom. Nie przeszkadza mi że kupuje ubrania na targu stojąc na kartonie, że robię ma ogródku żeby zrobić zapasy na zimę, nie domagam się zasiłków. Odłożona kasa idzie albo w giełdę albo w złoto.
@KrysztalKubania: moja babcia domu nie wybudowała, ja wręcz przeciwnie, synów wychowała tak, że mają ją totalnie w dupie, nie odwiedzają i nie dzwonią, jest na utrzymaniu i pod dachem mojej matki, sama nie potrafi nic zrobić, nawet trafić tyłkiem do sedesu. Ogląda tylko jedną słuszną stację i wierzy w nią bezgranicznie, kłóci się ze mną, że przecież ja to wszystko mam dzięki dobrym rządom, a z mojej pracy nie pobiera się