Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante15: to dość indywidualne, niektórym nie przeszkadza, a innym przeszkadza. Ja osobiście musiałem zatkać nos, wypić na raz i przepłukać usta wodą.
@Perthro: @Dante15: Produkt został wycofany przez wzgląd na opinię organu kontrolnego. Cała historia wyglądała tak:
1. GIS zobligował nas do zasięgnięcia opinii URPL czy czasami produkt nie podlega pod klasyfikację produktu leczniczego.
2. Pewni tego, że wszystkie użyte surowce i ich dawki spełniają wymogi prawa, zawnioskowaliśmy do URPL o wydanie opinii. Cały wniosek został uzupełniony o odnośniki do literatury naukowej i opinii urzędów regulujących obrót żywnością/suplementami.
3. Po niespełna pół
@KFD_pl: A co gdyby przejść przez te zabezpieczenia, rozbijając produkt na 2 oddzielne, jednak sprzedawane w zestawie? Lub lekko zmodyfikować skład?

@Dante15: Ja obecnie łączę Guaranę, Bacopa Monnieri, Ashwagandhę oraz ZMA - efekt jest porównywalny w 60-70%, jednak wciąż to nie jest to :/ - porównuję na zasadzie metody prób i błędów, wciąż pozostała mi jedna puszka Cerebro
@Reself: Przyznam szczerze, że myśleliśmy o zmianie w składzie, ale wówczas stanęliśmy przed wyborem: zrobić coś co nie robi różnicy lub znowu dostać wiadomość, że produkt nie spełnia kryteriów suplementu diety, bo robi robotę. Tym samym, woleliśmy dać sobie spokój.