Wpis z mikrobloga

@technojezus jeżeli mówisz i tym w tekturowym opakowaniu to potwierdzam. Kupiłem ostatnio bo był przeceniony o 50%, po doprawieniu bułki sosami tak jak lubię to dla mnie bomba, żona i córka też stwierdziły że mogą to jeść zamiast mięsa. Liczę że tego też u mnie na wsi nikt nie będzie kupował i zaraz będzie minus 50% ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kundzia999: bo człowiek jest stworzony do jedzenia mięsa. Od setek tysięcy lat to robił.
Ludzie którzy nie jedzą mięsa bo nie, mają dla mnie coś z głową.

Po prostu nie rozumiem jak ktoś może nie jeść mięsa/warzyw/owoców bo NIE.
@Fishuur: o to to, jak najbardziej. Jest hajp na wegańskie żarcie, szczególnie takie zamienniki to mogą sobie narzucać ceny. Szczególnie, że konkurencji nie ma.

Jem mięso, ale z chęcią tego spróbuję :) fajnie, że powoli coraz bardziej jest do takich rzeczy dostęp.
@pawlak: No to jutro można spodziewać się ataku rurkowców z problemami psychicznymi :---------D

Od czasu kiedy widzę te wege produkty, kupuję 2x tyle mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz na jakis czas kupuje u siebie w Danii, spoko opcja, ale ciekaw jestem jak to cenowo uderzy w polskie portfele (jedzacy mieso here)
I w żadnym wypadku nie hejtuję takich burgerowych zamienników, sam lubię takiego raz na jakiś czas zjeść. Po prostu jestem ciekawy kiedy ceny przestaną być napompowane byciem bio jedzeniem.


@Fishuur: Wtedy kiedy podaż sprosta popytowi. Ostatnio nawet była sprawa, gdy Impossible Food (inna firma tego typu) zrezygnowała z umowy z McDonalds klik. A przecież to chyba największa sieć restauracji na świecie i każdy przedsiębiorca by o takiej umowie marzył...
@pawlak: Chciałem napisać ból dupy wykopków za 3, 2, 1, ale się spóźniłem o kilka godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poważnie wykopki ogarnijcie się. O ile pamiętam jakiś nawiedzonych wegetarian/wegan X lat temu, wszędzie
starających się nawrócić świat na niejedzenie mięsa (choć jednocześnie pamiętam jak się ze znajomymi nabijaliśmy z naszych nielicznych znajomych wege) To dzisiaj obserwuję że problem z niejedzeniem mięsa mają sami mięsożercy, bo to