Wpis z mikrobloga

iOS 14 udowadnia jak tragiczna jest sytuacja z aktualizacjami w świecie #android . Mogę dziś iść i kupić używany, 5 letni iP 6S albo 4 letni SE za mniej niż 500 zł po czym we wrześniu zaktualizować go do świeżo wydanej wersji OS. I co najzabawniejsze, otrzyma tą aktualizacje szybciej niż 90% Androidów wydanych w tym roku i 100% Androidów starszych niż 3 lata xD SE startował od $399 w dniu premiery, ksiałomi pewnie nawet nie pamięta co z siebie wydaliło za tą cenę w 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę jedynie siąść i płakać z moim S9

#apple #iphone #przemyslenia #technologia
L3gion - iOS 14 udowadnia jak tragiczna jest sytuacja z aktualizacjami w świecie #and...

źródło: comment_1592927810VTAR0taP8Bb9BhDQBWQTIs.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
aktualizacje, to wasze jedyne za żeby kupić Apple?


@mateusz-zahorski: Jedyne? Apple podgoniło kamery do poziomu Pixela, wydajnościowo zawsze byli do przodu, iOS dostaje więcej i więcej funkcji dotychczas wyróżniających Androida a nawet i ceny zostały obniżone. Skoro więc mogę otrzymać to samo w pakiecie a dodatkowo mieć 2 x dłuższe wsparcie to czemu nie?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazylo: na necie są artykuły o tym także spokojnie coś znajdziesz dlaczego ta konkretna tapeta zawiesza telefon. Przykładowo wyszukaj "tapeta śmierci Galaxy" lub coś innego.
  • Odpowiedz
@L3gion: nie trać czasu na dyskusje z kimś kto iPhone w życiu na własność nie miał, czyta jakieś bzdury w necie i powiela te opinie nie wiedząc jak to wygląda w rzeczywistości. obecnie zauważyłem, że ich ulubiony argument to cena, gdzie za flagowca powiedzmy Samsunga (bo jakieś Xiaomi czy Huawei to nie jest konkurencja dla iPhone, to coś jak nowa Dacia z salonu) vs Audi) trzeba dać tyle co za iPhone
  • Odpowiedz
obecnie zauważyłem, że ich ulubiony argument to cena


@GrindujTopy: Uwielbiam ten pikachu face gdy okazuje się że flagowiec z Androidem jest DROŻSZY niż iPhone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dajcie mi jeden smartfon z Androidem używany w tej cenie, który ma aktualizacje do najnowszego systemu.


Dam ci nowy Redmi 8, wydany po premierze Androida 10 i do tej pory tkwi z Androidem 9 xD
  • Odpowiedz
@L3gion: Najlepsze jest to, że stary SE wciąż działa jak rakieta. Żona ma takiego i mialem jej na jesień kupić nowego ale ta aktualizacja odracza zakup o rok. ;)
  • Odpowiedz
Sprzedaj, kup coś od Apple i nie płakusiaj w internetach?


@PanKracy582: No tak, bo Wykop to POWAŻNY portal dla POWAŻNYCH ludzi a nie do jakichś przemyśleń czy gównowpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: bo przyznam, kiedyś iPhone były drogie w opór w porównaniu do innych telefonów tylko to nadal miało sens kupić takiego. w tamtych czasach smartfony z Androidem, nawet flagowce najnowsze po 3-4 miesiącach lagowały jakby w tle kopały bitcoin. iPhone mimo zawalenia aplikacjami czy plikami chodziły zawsze płynnie, raz w życiu tylko widziałem żeby się wieszał iPhone ale była tam już dojechana bateria i było czuć wyraźnie, że telefon obniżał wydajność
  • Odpowiedz
ja nie rozumiem w ogóle tych porównań Xiaomi do Apple, bo owszem jak się szuka w miarę wypasionego i najtańszego możliwie telefonu to jest najlepszy wybór, jednak nie są to pełnoprawne flagowce


@GrindujTopy: Xiaomi chyba samo się o tym przekonało w przypadku Mi 10. Poszli na całość, #!$%@? cenę wyższą (!) od flagowców Samsunga czy Apple i dziwnym trafem okazało się że nikt tego nie chce. Ludzie kupujący premium flagowce nie
  • Odpowiedz
@L3gion: Mi wymieniali w zeszłym miesiącu baterię w autoryzowanym serwisie za 149 w starym SE (promocja na oryginalne klamoty)...niestety uszkodzili telefon - dostałem #nowyniesmigany ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam aparat wcześniej kupiłem jako używany za 300 PLN
  • Odpowiedz
@L3gion: mogę wyciągnąć swojego Galaxy s6 edge plus z szuflady i będzie miał widgety na pulpicie, zmianę domyślnych aplikacji (przeglądarka, klient poczty), picture in picture i organizację aplikacji na pulpicie :p
  • Odpowiedz
@L3gion: Od ~2 lat mam Huawei P20 Lite kupionego za 1100 zł. Działa świetnie nie mam do czego się przyczepić. Nie zamierzam go zmieniać, bo nie daje mi powodów. Poprzednio miałem Smasunga Note 3 przez ~4 lata. Nie wiem co mógłbym potrzebować więcej. Jakiego nowego Iphone'a kupię w takiej cenie i jak dużo będę musiał zapłacić za podstawowe aplikacje, które używam?
  • Odpowiedz