Wpis z mikrobloga

dziś #rosja jest jednym z najbardziej homofobicznych państw a jeszcze 20 lat temu została rozsławiona tym, że dwie dziewczyny się całowały na scenie
to tylko pokazuje że odwrot od rozwoju społecznego może nadejść w bardzo krótkim czasie i to co robi #pis rzeczywiście może nas cofnąć w rozwoju
nawet w czasie wolnego dostępu do internetu i globalizacji...
#bekazpisu #lgbt #polityka
  • 45
@Cheeseburgg: Niby coś w tym jest i tu nie zaprzeczam, chociaż widziałem normalnie lesbijki czy gejów idących za rękę no i tak dobrych imprez z klubie gejowskim jak w Moskwie to w Polsce ciężko będzie znaleźć :)
@Cheeseburgg: Akurat te dwie dziewczyny miały taki pomysł na Performance gdyż inaczej Trudno się przebić. Nie były one jednak lesbijkami. Dzisiaj nie wystarczy tylko że masz głos potrzebny jest jeszcze event.. Rosja nigdy nie otwierała się zbytnio na homoseksualizm i na jego propagandę.
@Cheeseburgg: A kto dzisiaj został aresztowany za promocję homoseksualizmu w Rosji jakieś szczegóły? Można być aresztowanym za nieobyczajne zachowanie tak jak wszędzie. Jeśli wejdziesz do kościoła tudzież do cerkwi i zaczniesz tam odstawiać im by to cie aresztują. Jest coś takiego jak obraza uczuć religijnych nie będę dyskutował Czy uczucia można obrazić czy nie ale jest taki paragraf. Można też być aresztowanym za nieobyczajne zachowanie Na przykład seks na trawniku w
@ruskiepierogi: Po pierwsze nie aresztowano tylko zatrzymano przewieziono na komendę w celu złożenia zeznań z powodu nieobyczajnego zachowania. Jeżeli twierdzisz że zostali aresztowani to w jakim areszcie siedzą? Polecam troszkę myśleć kiedy czytasz artykuły. Ja wiem że dla żurnalistów zatrzymanie brzmi jak aresztowanie... a aresztowanie jak obóz pracy przymusowej bo to się dobrze sprzedaje.
Homoseksualiści nie mogą mieć dzieci więc nie mogą się rozwijać... dlatego bardziej adekwatnym słowem jest degeneracja. Przynajmniej w sensie zachowalności pokoleń . W kwestii drugiej oni mogą się rozwijać Jak najbardziej może jakiś uczony matematyk. Alan Turing który zajmował się maszyna enigma był matematykiem jednocześnie homoseksualistą.
A kto dzisiaj został aresztowany za promocję homoseksualizmu w Rosji jakieś szczegóły? Można być aresztowanym za nieobyczajne zachowanie tak jak wszędzie.


@siddhariha-cautama: Czy w Rosji można chodzić z tęczową flagą w np. centrum Moskwy i zorganizować Marsz Równości? Nie. To zwyczajna dyskryminacja osób homoseksualnych, które chcą walczyć o swoje prawa.

"Since 2006, numerous regions in Russia have enacted varying laws restricting the distribution of materials promoting LGBT relationships to minors; in
Czy w Rosji można chodzić z tęczową flagą w np. centrum Moskwy i zorganizować Marsz Równości?


@artpop: A czy można wejść do kościoła nagim tańczyć na ołtarzu i całować się w konfesjonale? Masz równości to tylko słowa synonimem marsz równości jest parada równości a jak parada Równości wygląda w Niemczech wszyscy wiemy... Jak wygląda równość z wykonaniu bojówek faszystowskich które popierają ten ruch homoseksualny i sami często z niego wychodzą też
A czy można wejść do kościoła nagim tańczyć na ołtarzu i całować się w konfesjonale?


@siddhariha-cautama: Co ma wspólnego Marsz Równości - osoby chodzące z tęczowymi flagami - do wchodzenia nago do kościoła i tańczenia na ołtarzu?

Współczuję, jeśli popierasz ten zamordyzm.
@artpop: to ma wspólnego że Rosja to nasza święta matka Rosja to jedna wielka
Swiatynia. . Jeżeli chcesz wejść do cerkwi i uprawiać bezeceństwa to ponosisz za to konsekwencje. istnieje u nas coś takiego jak paragraf obrazy uczuć religijnych. A jak wygląda Parada Równości to Wystarczy wpisać w Google na pół rozebrani homoseksualiści z kolczykami w cyckach przebrani za pieski albo oblepienie penisami maszerują na smyczy swoich partnerów. U nas w
@Cheeseburgg: nie tylko Moskwa, ale do tego samego ostatnio doszedłem, że mimo wszystko robimy krok do tyłu zamiast iść do przodu, a i tak prawa strona będzie mi wmawiała, że jestem kimś gorszym tylko dlatego, że „obnoszę się” ze swoim przecież normalnym życiem
@Cheeseburgg: przestań #!$%@?ć bo mam Google i sam widzę. Sprzed 20 lat to znaczy 20 lat temu to było a obecnie tego nie ma Nie misiu. To jest do tej pory. Jeżeli już wypowiadasz się to wypowiadasz się prawidłowo nie niemiecka impreza techno tylko niemiecka homoseksualna parada przy dźwiękach techno muzyki