Wpis z mikrobloga

@vomalio: ja mam jakoś tak cały czas zapisaną tę stronę: https://www.wykop.pl/wpis/32420057/kto-nie-lubi-salatek-ja-lubie-bardzo-moja-propozyc/ nie wiem na ile to fit wg Ciebie
zupa krem z pieczonego kalafiora i mleczka kokosowego jest bardzo spoko, stek (xD) z kalafiora no i już zależnie od tego co lubisz - pizza na kalafiorowym spodzie, ryż z kalafiora np curry, z warzywami/kurczakiem.

Ja i tak najbardziej lubię zwykłego kalafiora ugotowanego na parze, z solą i masłem + jajko (
@vomalio: no obok jajko xD a sól i masło to jak kalafior przestygnie, ogólnie brokuł/kalafior w temperaturze pokojowej posmarowany trochę masłem i sypnięty solą to jest coś pięknego ʕʔ
@vomalio: mnie o to nie pytaj, ja się kompletnie nie jaram wegańskimi jajecznicami, po prostu sprawdziłam czy istnieje coś takiego, co wymieniłeś i cóż.. istnieje i ma się chyba całkiem dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vomalio pieczony kalafior wymiata, można go upiec w całości. Trzeba pomaziać oliwą z oliwek albo olejem kokosowym, posypać przyprawami - wędzona słodka papryka, sól, czosnek granulowany. Piec około godzinę w folii aluminiowej aż będzie miekki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chixi: zrobiłem wczoraj tego kalafiora. Jestem tak genialny, że na telefonie nie widziałem przepisu na dole i robiłem według opisów na górze XD wyszło i tak, zajebisty przepis. Dzięki ()