Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam
Mireczków i Mirabelki może ktoś z was jest w stanie poratować radą, mam możliwość zakupu Peugeota 206 1.4 benzyna z automatem przebieg 112 tysięcy rocznik 2010, auto ściągane z Niemiec. Prosiłbym o informacje posiadaczy o ewentualne informacje odnośnie eksploatacji.
Auto byłoby tylko do jazdy po mieście czasem trasa, auto dla kobiety.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje posiadaczy Peugeota 206.

#motoryzacja #peugeot #pierwsze4kola #auto #mechanikasamochodowa #warsztat
  • 9
@Ulysses_31: Standardowo tylna belka do sprawdzenia. Przy tym przebiegu powinno być wszystko ok ale model modelowi nie równy. Jaki kolor ma to auto? Z czerwonych i zielonych potrafi schodzić klar z lakieru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może palić się poducha i jeśli nie był bity to na 100% zaśniedziałe przewody. A tak to autko wdzięczne jeśli jest zadbane. U mnie przez 6 lat poza lambdami i klimą
@Ulysses_31: Koszt regeneracji to +- 600-1000 zł wiec warto to sprawdzić przed kupnem i wtedy negocjować cenę. Nowa ok 1200. Najbardziej widocznymi objawami są lekko pochylone tylne koła jakby auto było przeciążone.

@thampel5: To jest prosty element zawieszenia xD albo cie ktoś oszukał na naprawie albo nie wiem użył części z plastiku. 120 tys powinno wytrzymywać bez łaski.