Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@sad_budluck: A potem czytamy tłumaczenia bagiet: Hurr durr przpisy są do bani I my musimy łapać tych ludzi. Po służbie sami jaramy zioło i się nikogo nie czepiamy
  • Odpowiedz
@sad_budluck: mimo tego, że sam jestem aktywnym użytkownikiem substancji psychoaktywnych (czyt. #!$%@? ćpunem, alkoholikiem i degeneratem), to uważam, że bardzo dobra postawa funkcjonariusza zasługuje na wyróżnienie. Posiadanie marihuany jest przestępstwem, a bycie nakrytym na przestępstwie wiąże się poniesieniem konsekwencji. Gdyby sobie zajarał w domu, bez niepotrzebnego narażania się, to nic by mu się nie stało, bo najprawdopodobniej nie zostałby złapany. Te gówniaki ani trochę nie mają sprytu, i zdolności racjonalnego bilansowania
  • Odpowiedz
a co ma robić skoro marihuana nadal w Polsce nie jest legalna? Ignorować? Co to za farmazon w ogóle.


@dprtd: Jest dużo rzeczy nielegalnych w Polsce, ale groźniejszych dla społeczeństwa, lecz jakoś policja nie reaguje?

U mnie rok temu przyjechała bojówka Ruchu Chorzów tak około 20 w środku sierpnia, same centrum miasta, rozwalali ławki, zaczepiali ludzi, mojego znajomego próbowali do groby wysłać, mierząc jakąś rurą w głowę, całe szczęście zdążył zasłonić
  • Odpowiedz