Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. boję się, że utkne na autostradzie xD mam 380 km do domu, pół baku w roverze 25 i 5, 60 zł w kieszeni xd mniejsza o to, czemu nie mam teraz kasy. na chwilę obecną szukam jakiegoś tira, który jedzie poniżej 90km/h by za nim jechać w jego tunelu aerodynamicznym jak kolarze by zaoszczędzić trochę wachy xD jakieś inne wskazówki?
Ile mogę najmniej zatankowac? Są jakieś limity?
To będzie długa noc. Mogę informować sytuacji jak ktoś chce xd
#motoryzacja#podrozujzwykopem #gorzkiezale #pytanie #pytaniedoeksperta
Bdzigost - Mirki mam problem. boję się, że utkne na autostradzie xD mam 380 km do dom...

źródło: comment_1592596056CQAptm0xjQ7vfyFYDy71cg.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
to czekamy, wolaj opie

jeśli wystartował 2 h temu, to 380 km ze srednia predkoscia 60 km pokona w 6,3 godzin, wiec jeszcze poczekamy
  • Odpowiedz
@Noiser13: #!$%@? wie. 380 km połowa baku autostrada za tirem... Jeżeli coś przeczytał z wątku to jest w drodze. Mineła dopiero godzina... W #!$%@? jestem ciekaw jak to się skończy xDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Bdzigost: #!$%@? mać ale emocje, jak robisz nas w #!$%@? tym postem to osobiście pojadę i spowoduje że ten z rovera zostaną tylko 3 pedaly. No chyba że to manual to jeden więcej.
  • Odpowiedz
@twinzpl: Pewnie to jeszcze trochę potrwa xDDD Jak coś będę wiedział, i OP się odezwie, to postaram się( o ile będę jeszcze w stanie) dać mu znać, żeby zawołał plusujących.
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Ohui miałem kiedyś trochę podobnie, jak wracając z Zako do Warszawy, stwierdziłem że jeszcze wpadnę na rybkę, więc zostało mi się 170 złotych.
Okazało się, że praktycznie do Nowego Targu można zjeżdżać bez dodawania gazu, a czasem to i na trójeczce auto się za mocno rozpędzało, więc na jakiejś turbo taniej stacji zalałem za "all-in". Uradowany z zasięgiem (oczywiście wykręconym przez spalanie na poziomie 0.0/100) wyjechałem.
Pod Krakowem przypomniało mi
  • Odpowiedz
@tellet: #!$%@?. Czuje ten gorunc w poszukiwniu 2 zł xDDDD Ja miałem #!$%@? wskaźnik paliwa w polo 1... Pierwsza wyprawa po prawku z dziewczyną. Zakończona ratunkiem przez ojca dowożącego benzynę z kanistra xDDDD Wstyd jak stąd do Milwaukee xDDDD
  • Odpowiedz
@jmuhha:
@dyzmund
@ArpeggiaVibration: @ubeusz:
@prawdabezfalszu:
Panowie, zawołałem tylko kilku, bo muszę patrzeć na drogę, jak mógłby ktoś powołać resztę w moim imieniu to byłbym wdzięczny
Jadę na Śląsk w okolice Bielska z Włocławka autostrada. Jestem za Częstochowya. Niestety od Łodzi do Częstochowy nie dało się złapać tira, bo na tym sporym odcinku jest zwężka. Nawet korek był, bo wiadukt budują. W dodatku pada, to wycieraczki i delikatny nadmuch
  • Odpowiedz
@tellet: Mogłeś wtedy po prostu jechać normalnie 7 xD albo masz równoległe DK94 i DK79. Ew. zapłacić połowę na Balicach i zjechać na ostatnim zjeździe przed bramką :D
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Dawaj jakiegoś blicka Ci ogarniemy. Albo zjedz na stację, udaj że zapomniałeś portfela przy płaceniu, dasz parafkę w tydzień zapłacisz. Na zeszyt xDDDD
  • Odpowiedz
@Bdzigost: boje się, ale 1/5 baku na 120 będzie ciezko....

warto spróbować zmniejszyć obroty wycieraczek o ile to oczywiście bezpieczne. Powodzenia miras, obyś znalazł swoją ciężarówkę szczęścia.
  • Odpowiedz