Wpis z mikrobloga

Dobry,

Zatem dokonało się - w drodze plebiscytu wyłoniony został sobotni termin, wobec czego niniejszym ogłaszam:
#krakowskienightdrive by @krzesimir vol. VI

Formuła znana, ale jeśli ktoś nie wie, to w skrócie: nocą jedziemy grupą ludzi w kilka (-naście, -dziesiąt) aut, od punktu do punktu. Żadne wyścigi, czerpiemy przyjemność ze spokojnej nocnej przejażdżki, delektujemy się w miarę pustymi drogami. Grupujemy się w punktach postojowych, tamże korzystamy z ewentualnych walorów widokowych po czym jedziemy dalej.

KIEDY: sobota 20.06.2020
CZAS: start o 22:00
MIEJSCE: zbiórka na parkingu IKEA Kraków

opis trasy:
- Start parking IKEA
- Kopiec Kościuszki
- Przystań Piekary
- Elektrownia Skawina
- przelot przez Rynek Skawina
- Huta im. T. Sendzimira
- Wieża Telewizyjna
- McDonald's Mogilany (koniec)

Link do trasy na Google Maps: LINK

Komunikujemy się za pomocą aplikacji Zello: https://zello.page/4c3XwvgPgSp8KSvW8
hasło: Wykop

Postaram się zjawić trochę wcześniej przed planowanym startem, dokładny punkt zbiórki tradycyjnie prześlę w komentarzu pod tym wpisem (różnie to na tych parkingach bywa).

Wszystkich zdecydowanych na udział bardzo proszę o plusowanie stosownego komentarza poniżej ;)


#krakowskienightdrive #nightdrive #krakow #krakownightdrive #silesianightdrive #krakowpiwo #samochody #motoryzacja #katowice #olkusz #wieliczka #tarnow #skawina
Pobierz
źródło: comment_1592516004dKOgVLl5uFU61KxqMxVnUj.jpg
  • 177
@krzesimir słuchaj dałem plusa że jestem zdecydowany ale jak będzie padać to niestety ale się nie zjawię. Mam szczerą nadzieję że jutrzejsza pogoda wieczorem będzie tak jak dzisiaj, czyli do 20-21 deszcz i potem takie fajne powietrze :-)