Wpis z mikrobloga

Chata wolna od piątku wieczór, wypadałoby kogoś zaprosić albo spotkać się gdzieś i poznać kogoś nowego, ale wypłosz się zrobił ze mnie przez ostatnie pół roku i z jednej strony obawiam się że znowu trafię przez apki na jakiegoś psychola, a z drugiej strony nawet gdybym spotkał kogoś fajnego, to nie mam pomysłu o czym rozmawiać lub co robić, bo nic ciekawego się nie dzieje w okolicy i życie leniwie się toczy. Takie meh. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#teczowepaski
  • 14
@Borealny: *demonstracji/protestów np dzisiaj z wrocka niżej. W poznaiu i warszawie też były. Ja chodzę na marsze równości lub podobne protesty ale jestem hetero i poznałem w sumie tak 2 dziewczyny które są bi z którymi byłem w związku. Ostatecznie z obu związków nic nie wyszło ale ludzie są mega przyjaźni i mega łatwo kogoś poznać na takiej demonstracji a jednocześnie to publiczne miejsce więc wszystkie schizy schodzą. Ale nie mam
@karmelowykot-desantowy: no już wiem o co chodzi. Ja akurat z Płocka, gdzie w poprzednim roku była pierwsza parada i nie obeszło się bez agresji. Ja akurat nie byłem bo nie miałem z kim iść i nie wiedziałem jak się sprawy potoczą. Na żadnej jeszcze nie byłem, może kiedyś pójdę jak już wyjdę z szafy.