Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś doświadczenia lub zna #lajtmobile ? Planuję przenieść tam numer z #plus bo nie dość że drogo to jeszcze do przedłużenia umowy dzwonił typ i słychać było ze w ogóle mu nie zależy, powiedział mi stała kwotę chyba kolo 50 zł i jak mówię ze za drogo to dziękuję do widzenia. W #play to samo więc chcę spróbować czegoś innego i tańszego a ten #lajtmobile pozytywne wrażenie wywiera, wszystko załatwiane on-line, ceny super. W internecie kogo się nie wpisze to itak większość opinii takich samych czyli negatywnych. Najlepiej abonament bezterminowy. #siecikomorkowe #abonament
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironek105: przenieś numer na kartę w #lajtmobile nie dość że zapłacisz za aktywację(kara za głupie pomysły żeby pakować się w abonament) to jeszcze często potrafią zablokować przy normalnym użytkowaniu na 48-72h z powodu generowania zbyt dużego ruchu i konieczności sprawdzenia.
jak u Was to wygląda ? Szczerze mówiąc dopiero przed chwilą Was "poznałem", wcześniej nie zauważyłem wogole


@ironek105: Nasza podstawowa oferta to Perfekt Match - w jej ramach dostajesz nielimitowane połączenia/sms/mms oraz 20 GB internetu z kumulacją (czyli to, czego nie zużyjesz, przechodzi na kolejny miesiąc) za 25 zł/31 dni. Całość obsługujesz z poziomu aplikacji, która notabene jest najwyżej ocenianą aplikacją spośród polskich operatorów. Dla wygody można skorzystać z autodoładowania, czyli
a ile czasu zajęłyby formalności przeniesieniowe?


@ironek105: Proces przeniesienia możesz rozpocząć do 120 dni przed końcem obecnej umowy, więc możesz już zacząć. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie i opłaceniu pierwszego miesiąca usługi, wysyłamy do Ciebie kartę SIM. Kiedy potwierdzisz jej odebranie, czekamy na 25.07 i w ciągu 24h karta Plusa jest wyłączana, a numer aktywowany u nas - od tego momentu korzystasz z opłaconej wcześniej oferty (nie tracisz ani dnia
@MobileVikingsPL chodzi mi czy nie ma jakichś okresów wypowiedzenia że np do miesiąca musze złożyć wniosek jakiś albo o przeniesienie albo rezygnację żeby automatycznie nie przedłużyli obecnej umowy bo nikt mi nie potrafił powiedzieć konkretnie :)
chodzi mi czy nie ma jakichś okresów wypowiedzenia że np do miesiąca musze złożyć wniosek jakiś albo o przeniesienie albo rezygnację żeby automatycznie nie przedłużyli obecnej umowy bo nikt mi nie potrafił powiedzieć konkretnie :)


@ironek105: Nie musisz składać żadnych dodatkowych wniosków - jeśli umowa Ci się kończy w ten dzień, a dajesz innej sieci pełnomocnictwo na zaopiekowanie się Twoim numerem, to obecny operator nie ma prawa w świetle ustaleń UKE
@play_polska op piątku proszę Was o kontakt na czacie i mimo wielu zapewnień kontaktu dopiero po napisaniu, że nie będę więcej prosił dopiero ktoś dzwonił ale cóż z tego jak propozycja była ceny standardowej takiej samej jak w internecie lub salonie bez żadnych negocjacji. Swój numer mam jeszcze u Was ale tez i warunki dogadaliśmy duużo lepsze w ostatniej chwili bo też chciałem uciec gdzieś indziej :) jak na razie u siebie
@MobileVikingsPL z nadajników jakiej sieci korzystacie? Zależy mi na zasięgu i stabilności Internetu. Byłem w Play i po odcięciu od roamingu krajowego zasięg i stabilność drastycznie się pogorszyła. Obecnie jestem w Plus i ogólnie nie ma tragedii jak w Play ale mogło by być lepiej z zasięgiem , często po mimo zasięgu LTE internet ma ograniczenia przepustowości danych..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alquere: kiedyś Plus miał zasięg wszędzie praktycznie a teraz już chyba podobnie jak wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z tym odcięciu od roamingu krajowego to dlaczego? Bo mam też jeden numer właśnie jeszcze ale nie ma tragedii