Wpis z mikrobloga

@Majku_: Może źle napisałem. Po prostu inaczej patrzy się na gry przy których się dorastało i znało od początku, sam tak mam z np Red Alert 2 czy SpellForce. Mają dla ciebie tą "duszę". Ale się zestarzały i tego nie da się ukryć przy większości dzisiejszych produkcji, nawet mechanicznie pomijając już grafikę.
Co do Faraona to chyba najbardziej podobny będzie nadchodzący The Settlers 2020. Te nowe Anno też nie są złe.
@Hejtel: o, to może mi wyjaśnisz zagadkę z dzieciństwa. Pamiętam że na jednych mapach można było zbudować np hodowlę owiec, ale na innych już nie, chociaż wizualnie niczym się nie różniły. I tak było z wieloma budynkami. Dlaczego
@Hejtel jpdl Miras, lofki 4ever, grałam w tą grę z kuzynem w podstawówce i gimbazie, on debil nie pamiętał nazwy, nigdy sobie nie mógł przypomnieć, ja też nie niestety i po tylu latach w końcu kur#a odnaleziona. Ale to będzie piękny dzień! No zaraz sie popłacze ze szczęścia( ͡° ʖ̯ ͡°)
Takie piękne wspomnienia wróciły ojapitole no nie mogę uwierzyć. Miras no aż bym cie utuliła(