Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przez lata (jakieś 4 telefony) używałem Nova Launcher, niedawno zakupiłem #oneplus #oneplus6t i miałem przycinki przy przewijaniu pulpitów + przy korzystaniu z innych aplikacji również. Co było dość dziwne - gdy odpalałem nagrywanie ekranu wszystko działało płynnie. Coś mnie tknęło i usunąłem Novę i używam launchera fabrycznego - telefon zaczął chodzić jak złoto.
#android
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: sentyment miałem + nigdy żadnych problemów. Kupiłem dość spoko telefon i nie spodziewałem się, że tego nie udźwignie, a tu proszę (no ale to wina launchera).
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: iks de, długie lata? W ciągu życia moich dwóch oneplusów 3t (5lat) i 6 (2 lata), z którymi nie było żadnych problemów, równolegle do niego zepsuły się mojemu bratu ip6s ip7 plus ip8 plus. A dodatkowo chodzą dużo szybciej, a też po 5 latach od premiery op3 dostaje nadal aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
3t (5lat) i 6 (2 lata), z którymi nie było żadnych problemów, równolegle do niego zepsuły się mojemu bratu ip6s ip7 plus ip8 plus.


@Nullek: może najzwyczajniej w świecie brat jest upośledzony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akurczak: skoro w 2016 a jest 2020 premiery są w marcu najczęściej to ma już 4 lata i 3msc, wiem że kupiłem 6 jak 3t był po gwarancji, a że 6 jest już też po gwarancji to stwierdziłem że jest to na pewno >4 XD
  • Odpowiedz