Wpis z mikrobloga

@Tichyplusn: niestety. Ale myślę sobie, że to jest spoko inwestycja na dłuuugie lata. A na takiej grządce można i usiąść i na upartego nawet się położyć :D Może kiedyś uda mi się zrobić chociaż jedną taką, dla testów :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chuckd: Może i tak, ale biorąc pod uwagę że bela 200x200 jest ponad 10 razy droższa od mojej 24x120 i to z tego samego surowca to nie chce wiedzieć ile kosztuje taka z jałowca (chociaż nie wiem czy w tym filmie akurat jest drzewo jałowcowe bo oglądałem bez dźwięku, ale większość YT z USA właśnie takie robi) (,)
On ma belki 14x14 jeżeli dobrze pamiętam, no ale ma tego trzy warstwy... to są potężne pieniądze, ale tak jak mówię: inwestycja na lata, dla kogoś kto zajmuje się tym od lat i wie, że będzie to robił przez najbliższe lata :)
@powsinogaszszlaja: Super, bardzo chętnie skorzystam, chociaż mam taki zwyczaj, że chciałbym się chociaż czymś zrewanżować, ale cholera nie bardzo mam teraz czym :( Cały ten sezon u mnie jest taki "lewy", że szkoda gadać i nie bardzo mam czym się podzielić...
Będziesz żył jeszcze z 10 lat? bo ja mam taki zamiar, więc będzie jeszcze czas na jakąś wymianę.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powsinogaszszlaja: Tak, planuję jeszcze tyle pociągnąć ;) To będę wdzięczny - oczywiście nie pali się, na spokojnie. Jak będziesz miał chwilę to daj znać i dogadamy się co i jak. Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Conner: Może kolejnym razem wrzucę jakiś kolaż zdjęć z opisem żeby pokazać jak to zrobiłem, ale nie spodziewałbym się niczego nadzwyczajnego :P Ot. grządka z ziemią i roślinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)