Wpis z mikrobloga

Najgorzej było jak się pióro zepsuło po godzinie 17 i nie było żadnego papierniczego otwartego, a nauczycielka nie pozwalała pisać jeszcze długopisem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@somskia: w 4 klasie plastyka to był jedyny przedmiot, którego się bałem. dzień przed tymi lekcjami już byłem cały podenerwowany bo zawsze czegoś mi brakowało na te kretyńskie zajęcia, a jako dzieciak brak kolorowych kartek albo kredek to był dla mnie straszny wstyd i upokorzenie. plastyka to gówno straszne.
  • Odpowiedz
@peetee każda A miarę rozgarnieta osoba ma jakiś tam swój gust "wizualny",malowanie skaczkow liści zebranych przed szkołą bo tak mi sie przypomniało nie należy do fajnych rzeczy
  • Odpowiedz
@eemu: sama plastyka w sobie to przedmiot potrzebny i ciekawy, ale materiały powinna zapewniać szkoła, jak w cywilizowanych krajach.
  • Odpowiedz
KURŁA NIEDZIELA WIECZÓR I SOBIE PRZYPOMINASZ

ZAWSZE NA OSTATNIĄ CHWILĘ

CAŁY WEEKEND BYŁ TO TYLKO W PIĄTEK PLECAK RZUCIŁEŚ I PRZY KOMPUTERZE JAK PRZYSPAWANY


@somskia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 139
@eemu: Mnie tez zawsze dobijała muzyka, gdzie baba nam organizowala sprawdzian, który polegał na śpiewaniu na środku klasy jakiejs debilnej piosenki i na tej podstawie dawała oceny. Wiadomo, ze nie każdy jest urodzonym śpiewakiem, a druga sprawa większość osób nie lubi wyć przed reszta klasy.
  • Odpowiedz
@somskia: Ja to miałem to szczęście, że u mnie plastyczka na początku roku dała plan co trzeba mieć na konkretne lekcje do końca roku.
  • Odpowiedz
@somskia: w 4 klasie plastyka to był jedyny przedmiot, którego się bałem. dzień przed tymi lekcjami już byłem cały podenerwowany bo zawsze czegoś mi brakowało na te kretyńskie zajęcia, a jako dzieciak brak kolorowych kartek albo kredek to był dla mnie straszny wstyd i upokorzenie. plastyka to gówno straszne.


Dokładnie, też tak miałam, mimo że mam "lekką rękę" do wszelkiego rodzaju dzieł. I ten strach wieczorem, że coś na jutro trzeba,
  • Odpowiedz
malowanie skaczkow liści zebranych przed szkołą bo tak mi sie przypomniało nie należy do fajnych rzeczy


@DzikiChleb: oczywiście, nigdzie nie napisałem że plastyka w dzisiejszej formie jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz