Wpis z mikrobloga

@hostinguj: uh, szkoda że już kupiłem na home. Mam serwer jeszcze na az (home go przejęło, ale pewnie zostawili poprzednią infrastrukturę) i zanim załaduje sie strona, mija 2 sekundy :/
@Pilaf: Jeżeli potrzebujesz szybkiego hostingu z dużymi gwarantowanymi zasobami, które pozwolą Tobie bez problemu obsługiwać nawet rozbudowane strony oparte na WordPress'ie - koniecznie sprawdź ofertę nazwa.pl. Oferujemy najszybszy hosting w Polsce, dedykowany dla skryptów WordPress. Szczegółowe testy i informacje w tym temacie możesz przeczytać na stronie https://www.nazwa.pl/blog/hosting-nazwa-pl-najszybszy-w-polsce

Koszt serwera Hosting Cloud Basic o pojemności 100 GB to 100 zł netto / rok w pierwszym roku i 200 zł netto / rok
@Pilaf: Dziś #homepl wbiło sobie gwóźdź do trumny jak wyłudzili prawie 150 zł za coś czego nie zamawiałem, a moim błedem nie spojrzałem dokładnie na treść fv. Byłem przekonany ,że płacę za domenę (wiem, że drogo ale z lenistwa nie przenosiłem ich do tańszych) którą oczywiście zamawiałem, a okazało się , że to niezamawiany homeSSL !!! Przenoszę od nich wszystko swoje i klientów.
@Pilaf: wiem, ale pierwszy raz dałem się nabrać i naciągnąć, nie pamiętałem ,którą domenę opłaciłem, a która nie, i coś sobie ubzdurałem ze to do zapłacenia i cyk... blik . i CJ ! Potem patrzę ... kura nie wieżę ..... telefon na infolinie, a tam Pani o pięknym wschodnim akcencie, nie można wycofać płatności , nie bo nie !!!! I twierdzę że to mega nieuczciwie zagrania home.pl !!!