Wpis z mikrobloga

@SteelChuckNorris: Nie wiem jak można grać w to gunwo zwane GTA Online. Ładuje się 4 minuty, żeby coś zrobić to trzeba jechać przez pół miasta. Znowu 4 minuty ładowania, czekania aż debile wybiorą wszystkie opcje. Wyścig w którym cheaterzy po 3 sekundach kończą wyścig. Znowu 4 minuty ładowania po zakończonym wyścigu. A i sama gra też się ładuje 4 minuty.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: ewentualnie ktoś wyjdzie w trakcie misji i znowu kilka minut czekania lub częsty błąd w postaci utraty połączenia, wywalenie do trybu offline i kolejne kilka minut czekania na dołączenie do sesji online ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: albo druga opcja, wchodzisz z kumplem i chcecie pograć, to jedziecie na jakieś misje i ciułacie kase żeby coś kupić. Nagle po 3 minutach pojawia się typ w jakimś czołgu i zabija was obu. I wracamy do loadingu, sprawdzamy ile kosztuje ten czołg, wychodzi że po konsolidacje waszego aktualnego budżetu to brakuje wam 99% do tego czegoś co mogloby sprawić że czulibyście się minimalnie bezpiecznie. I wyłączamy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GrafikaUltraHaDe: dokładnie. Tam naprawdę rdr online jest dużo bardziej grywalny. Ale tam znowu nie ma dużego contentu. Jak kiedyś chciałem zagrać w online i po łącznie 30min ładowania rozegraliśmy jedna misję to to wyłączyłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chemical_Brother: ale całkiem przyjemna, choć przyznam ze sterowanie było beznadziejne juz w 2013. Rozbawiło mnie najbardziej brak systemu kucania, a zamiast tego chowanie sie za oslonami xD.
Innym zajebistym pomysłem były wydłużone animacje chodzenia, ni #!$%@? ze sie zatrzymasz nagle, postać musi dokończyć animacje nawet jakby miała spasc z klifu.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Rockstar poleciał jak najmniejszym wysiłkiem i kosztem, żeby doić kasę na mikropłatnościach, a się nie narobić. Pomijając że interfejs GTA V jest super irytujący dla PC, to w online na każdym kroku widać że to jest zrobione byle jak i bez myślenia. Jestem rozczarowany, bo osobiście chętnie bym w to grał gdyby nie było takim niedopracowanym syfem.
  • Odpowiedz