Wpis z mikrobloga

Powiem tak - pochodzę z rodziny górniczej i sam robię na grubie od roku i nie rozumiem tego hejtu który się na górników wylewa. To jest naprawdę ciężka i niebezpieczna praca, która jak widzę nie jest w społeczeństwie w ogóle doceniana, a jednak prawie w każdym domu ogrzewa się węglem który wydobywamy. Jakoś zawsze narzekania zaczynają się jak robi się cieplej i ludzie zapominają jak to fajnie jest mieć ciepło w domu. Ludzka głupota nie zna granic.

Mi też nie pasuje, że nie mogę teraz chodzić do pracy, ale jakoś muszę odłożyć na ratę kredytu i życie. Miejcie trochę empatii.

#gospodarka #pracbaza #gornictwo #zalesie #gorzkiezale #bekazlewactwa
teddybear69 - Powiem tak - pochodzę z rodziny górniczej i sam robię na grubie od roku...

źródło: comment_1591868925fdbuW8BQ8GteV7BzIY617p.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@teddybear69: Dlatego ze ta gałąź gospodarki jest ważna to możecie mieć absurdalne dodatki i byc lepszymi od ludzi ktorzy pracuja w innej branży?
  • Odpowiedz
  • 0
@nooo nie masz pojęcia o czym piszesz - polecam się douczyć. Mój wpis nie dotyczy sensowności istnienia kopalni i wydobycia więc nie mam zamiaru Ci tego tłumaczyć
  • Odpowiedz
@teddybear69: Twoje wypowiedzi pokazują ze problem niedowartościowania waszego ego to nie wasza wina - tylko waszych rodziców którzy wpajają/wpajali ze górnik jest najważniejszy na świecie bo jak nie on to nic by nie było. Jestescie tak bardzo ważni (o ile nie ważniejsi) od kierowców TIRÓW. Jeszcze jeden lub dwa kryzysy gospodarcze i staniecie się znienawidzona grupa zawodowa przez większość społeczeństwa. Nie mówię ze górnictwo nie jest potrzebne, bo jest ale nie
  • Odpowiedz
  • 1
@teddybear69 Macie przywileje bo jest was duzo i jestescie dobrze zorganizowani a rządzący o tym wiedzą i boją sie protestów w stolicy. Wchodzą wam w dupe żebyście nie rozwalili kilofami połowy stolicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz