Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EvilToy: #!$%@? ziomek, wpisuje się w obraz "normalnej" rodziny a i tak PiS chce mnie ruchać. Jedne grupy które to się czują dobrze to patola i stare baby. Cała reszta jest nie mile widziana, bylebyśmy podatki łożyli na wszytko.
Ja jestem tolerancyjny wobec wszelkich upodobań i nie zamierzam nigdy nikogo za to oceniać.


@ADrianoOOOO: Śmiechłem.

Jestem tolerancyjny, ale przeszkadzają mi geje walczący o swoje prawa.
Jestem tolerancyjny, ale małżeństwa powinny być tylko dla osób płodnych.
Jestem tolerancyjny, ale uważam że nie powinniście mieć takich samych prawa co heteroseksualiści.

Jesteś tak bardzo tolerancyjny, że aż uszami się wylewa.
źródło: comment_15918661307vTzwkAcBg2tZcw9OV50o2.jpg
Sorry za porównanie ale jakby zoofil zakochał się w zwierzęciu innym niż człowiek płci dowolnej to też mielibyśmy „rozszerzać” instytucję małżeństwa na chłopa i krowę np bo on się zakochał?


@dzik001: porównanie skrajnie głupie, bo mowa tutaj o dwóch dorosłych, świadomych osobach. Związek ze zwierzęciem czy dzieckiem nigdy nie będzie tym samym, czym jest związek homoseksualny. Trzeba mieć jakieś uszkodzenie w mózgu, aby porównywać te rzeczy.
@EvilToy:

Długo miałem problem ze ślubami homo, bo z jednej strony jestem postępowy i homo związki mi nie przeszkadzają a z drugiej strony szanuje tradycyjną konserwatywną część społeczeństwa która uważa że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Wprowadzenie związków partnerskich jest rozwiązaniem mało eleganckim bo wprowadzamy coś co ma mieć takie prawa jak małżeństwo a ma różnić się jedynie nazwą.

Więc zamiast dodawać jakiś punkt lepiej go odjąć.

Śluby cywilne trzeba
@teh:

#!$%@? ziomek, wpisuje się w obraz "normalnej" rodziny a i tak PiS chce mnie ruchać


A mnie PiS rucha chociaż się nie wpisuje xD

@ADrianoOOOO:

Natomiast pragnę zaznaczyć, że manifestacja swoich preferencji seksualnych na publicznych protestach czy w jakiś innych formach ulicznych mnie zwyczajnie drażni, ponieważ nie przypominam sobie aby heteroseksualiści brali udział w takich wydarzeniach.


Kurde, nie chodzi tam o seks !!! homoseksualizm to też uczucie, emocja, ja
@EvilToy: no to nie wiem w jakim sensie - może mnie oswiecisz bo jak na razie sama krytyka praktycznie na każdej płaszczyźnie od przynajmniej 30 lat a w przypadkach takich jak korwin od 45 lat.

Dzisiejsze Polin jest wręcz odwrotnością Polski i polskości i jest plugawe i obrzydliwe oraz hańbiące tę nazwę
@bury256:

#!$%@? jak ty bredzisz to się w pale nie mieściła. Jestem z #rozowypasek mamy 4 letnią córkę, mieszkanie w hipotece, żyjemy jak małżeństwo, ubezpieczenia wspólne, dostępy do kont, informacji o stanie zdrowia itd. Itp. I uwaga! nie mamy ani ślubu ani jakiegoś związku partnerskiego podbitego w urzędzie. Po co ci to? Kredyt weź i niech ci partner podżyruje w czym masz kłopot

Twój brat odpowiedzialności i zabezpieczenia na przyszłość nie
Jestem tolerancyjny, ale przeszkadzają mi geje walczący o swoje prawa.


@prawa_reka_sorosa: tak, jeżeli walczą w sposób nieudolny, który nie przynosi zamierzonych efektów i przeszkadza normalnym ludziom nieuwikłanym w konflikt na tym polu. Według mnie powinni zmienić sposób wyrażania niezadowolenia ponieważ, takie bezrefleksyjne powtarzanie się nie przyniesie skutku o który walczą. Chyba, że zależy im tylko na promocji, a nie realnym naciskom na władzę.

Jestem tolerancyjny, ale małżeństwa powinny być tylko dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: nie daj Boże coś mi się stanie, odpowiedz mi jaka jest różnica małżeństwem, a bez. Różnica jest tylko taka , że moja partnerka dostałaby 70%mojej emerytury jakby doszła do wieku emerytalnego tylko, że zarabiamy takie same pieniądze więc bez sensu brać po mnie emeryturę. Ty i twój chłopak zarabiacie na bank bardzo podobne pieniądze.
Z ciekawości, czy nie miałbyś nic przeciwko aby mieszkać w całkowicie autorytarnym i nie demokratycznym państwie (choćby na wzór Nazistowskich Niemiec) o ile gospodarka będzie zajebista a państwo potężne?


@L3gion: bogatctwo prowadzi do rozwoju społecznego. Zobacz co się dzieje w biednej europie wschodniej (zaścianek, tradycja, katotaliban) a co się dzieje w bogatych niemczech i zzachodniej europie (śluby homoseksualne, adopcja dzieci przez pary homo, aborcja, eutanazja etc)

Jakbym miał wybierać czy lepiej
tak, jeżeli walczą w sposób nieudolny, który nie przynosi zamierzonych efektów i przeszkadza normalnym ludziom nieuwikłanym w konflikt na tym polu. Według mnie powinni zmienić sposób wyrażania niezadowolenia ponieważ, takie bezrefleksyjne powtarzanie się nie przyniesie skutku o który walczą. Chyba, że zależy im tylko na promocji, a nie realnym naciskom na władzę.


@ADrianoOOOO: Całkowita racja. Od lat powtarzam że środowiska LGBT nie powinni niczego organizować, a w bardzo szybkim tempie otrzymają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Trochę to głupi tekst ale zawsze jest możliwość żeby wziąć ślub np w Holandii. Hmm... Jak wtedy polskie prawo odnosi się do tego?

@buhubuhu: No właśnie nijak, takie związki nie są uznawane w ogóle w Polsce.
A ogólnie to rozumowanie jest błędne, to jakby powiedzieć, że po wprowadzeniu 500+ ludzie będą chcieli 500+ na psa, albo dochód podstawowy dla każdego.

Problemem jest to że homo jest mocno zakorzenione w lewackiej ideologii
@malinq: ale to w pierwszej kolejności te państwa stały się bogate, a dopiero potem zaczęto zwracać uwagę na wolnościową gospodarkę. Czyli Polska to pierw musi dogonić gospodarczo kraje zachodnie, by dopiero potem zwracać uwagę na zaspokojenie prawne rożnych mniejszości?
Zabezpieczenie po śmierci wystarczy załatwić notarialnym testamentem


@Shatter: testament rodzina może łatwo podważyć. a nawet jak się wszystko dobrze potoczy, to do tego pozostaje podatek od spadku. mamy wspólne mieszkanie, w którym razem mieszkamy i razem do niego kupujemy różne rzeczy, razem o nie dbamy, a po śmierci jednego z nas ten drugi od wszystkiego będzie musiał zapłacić podatek. no #!$%@? mać, jakby mało problemów wtedy miał na głowie.
@EvilToy: no bo sam powiedz z czego tu być dumnym jeżeli kraj to hołota i prostactwo państwo służy tylko do kopania pu dupie przez obcych i wyciągania kasy ewentualnie w przyszłosci jako poligon do rozgrywek militarnych między mocarstwami a tubylcy na własne życzenie zrobili z siebie debili i parobow z których się śmieje cały świat. No i dodatkowo jedynym ich zajęciem jest zastanawianie się jak to zrobić w ch...swojego ziomka kompletnego
@Shatter:
a więc:
- masz prawo do zachowku, co już samo w sobie znosi chęć przekazania wszystkiego drugiej połówce
- jeśli ktoś pochodzi z małego miasteczka, to rodzice często nie akceptują tego 'stylu życia'- ja tak mam. często rodzice nawet nie wiedzą, bo osoby homo boją się utraty kontaktu z rodzicami mówiąc im kim są i z kim żyją.
więc jestem pewien że jeśli umarłbym wcześniej od mojej matki, to walczyłaby
@malinq: ale to w pierwszej kolejności te państwa stały się bogate, a dopiero potem zaczęto zwracać uwagę na wolnościową gospodarkę. Czyli Polska to pierw musi dogonić gospodarczo kraje zachodnie, by dopiero potem zwracać uwagę na zaspokojenie prawne rożnych mniejszości?


@ADrianoOOOO: nie musi, ale w zachodnich krajach najpierw ludzie się bogacili, a potem zaspokajali prawnie mniejszości. Co babuszkę z podkarpacia obchodzą jacyś geje i ich prawa jak jej emerytura pozwala jej
środowiska LGBT nie powinni niczego organizować


@prawa_reka_sorosa: mają prawo do organizowania jednak powinni zwrócić uwagę na to co i jak robią (jeżeli to protest w formie demonstracji to kto ją najdotkliwiej odczuje i czy to właściwy adresat, bo dotychczas obserwowałem skierowane w osoby nie mające możliwości ustawodawczych - ze swojej strony proponuję aby osoby te przestały np. płacić podatki, może wtedy gdy państwo to bezpośrednio odczuje to pochyli się nad postulatami
Na świecie jest takie przeludnienie, że stoimy u progu katastrofy środowiskowej i klimatycznej, a ty piszesz coś takiego xD


@wkop2: fakt niezbyt trafnie sformułowałem to co chciałem przekazać. Rzeczywiście w Chinach czy Indiach przeludnienie ma znaczące negatywne cechy ale ja miałem na myśli równowagę cywilizacyjną, która biorąc pod uwagę znaczny spadek demografii w USA i UE ich rdzennym mieszkańców może gwałtownie doprowadzić z nami do tego co stało się z Indianami.
Kurde, nie chodzi tam o seks !!! homoseksualizm to też uczucie, emocja, ja się mogę zakochać w innym kolesiu, tak jak ty w dziewczynie! Czy wtedy mówisz że to przez heteroseksualizm? Nie, dla ciebie to jest normalne!

Marsze są po to żeby pokazać - Tak, my też kochamy, tak, nam się podobają osoby tej samej płci!


@EvilToy: To jest w mojej ocenie właściwe podejście lecz niestety często zamiast promocji takich naturalnych
Sytuacja takie dziecka w szkole może się wcale jakoś nie zmienić, za to będzie miało coś co nazywa się domem i miłością już po lekcjach jak do tego domu wróci.


@miesnakrowa: To pewnik. Jeżeli sądzisz, że nie. To znaczy, że nie masz pojęcia o dzieciach najmniejszego.

Tak, heteroseksualne są prześladowane i poniżane, ale możesz jakoś przeciwdziałać temu.
Tłumaczyć, ewentualnie zmienić szkołę.
Tu choćbyś zmienił szkołę, to szybko zacznie się to samo.
nie musi, ale w zachodnich krajach najpierw ludzie się bogacili, a potem zaspokajali prawnie mniejszości. Co babuszkę z podkarpacia obchodzą jacyś geje i ich prawa jak jej emerytura pozwala jej na rozwiązywanie krzyżówek i chodzenie pogadać do lekarza.

Tolerancji nikogo nie nauczysz siłą.

Inną sprawą jest, że nieszczęliwym zbiegiem okoliczności, małżeństwa homoseksualne i prawa mniejszości ogólnie (wiadomo o co chodzi) reprezentują często gęsto dzbany - dlatego wiele osób które całe życie były
mają prawo do organizowania jednak powinni zwrócić uwagę na to co i jak robią


@ADrianoOOOO: Oczywiście, a to co aktulanie robią ma pozytywny wpływ na sytuację osób LGBT. Twoja opinia na ten temat ego nie zmienia.

- ze swojej strony proponuję aby osoby te przestały np. płacić podatki, może wtedy gdy państwo to bezpośrednio odczuje to pochyli się nad postulatami tych ludzi)


To niezgodne z prawem. A przy okazji, nakłanianie ludzi
@EvilToy: ziom, mnie nie rusza z kim sypiasz, ale ja - choć jestem hetero, też jestem gorszym sortem bo nie chce mieć gówniaka więc nic sie nie należy (chcialbym po prostu by nie zabierali, nie potrzebuje przekupstwo+). O, przepraszam, czekam az bykowe wprowadza oficjalnie (bo ono i tak juz jest, tylko ze w zakamuflowanej formie)
Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.


@EvilToy: I uważasz że ustawą da się twoje życie polepszyć? Jeżeli większość społeczeństwa byłaby pozytywnie nastawiona
@EvilToy: Większość osób w tym kraju zaakceptowała władze, która podpisała konkordat i wpisanie równowagi małżeństwa cywilnego do małżeństwa kościelnego (Biorąc ślub kościelny z automatu podpisujesz dokumenty deklarującą zgodę na zawarcie aktu małżeństwa bez obecności urzędnika). Kościół nie akceptuje związków jednopłciowych, a większość osób nie ma zastrzeżeń co do tego, ze rodzina, małżeństwo i posiadanie dzieci to związek matki, ojca i ich dzieci. Jeżeli uważasz że należy zmienić normy społeczne, powinno być