Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Witajcie.

Rzadko się udzielam poza kontrolą pod tagiem. Ale jakiś czas temu z kolegą @AllieCaulfield postanowiliśmy zrobić wykopową wersję "Casio w podróży" jaka jest popularna na watchuseek.

Kilka miesięcy wstecz na allegro wylicytowalem za grosze takie casio i postanowiłem, że nada się na tę akcję.

Zasady są proste. Zbierzemy listę Mirków, ustalimy kolejność , i niech ten zegarek podróżuje od Mirka do Mirka.

Każdy do kogo trafi proszony będzie o wykonanie zdjęcia z zegarkiem i dodanie informacji o tym na tagu #casiowpodrozy i ewentualnie dopisanie w jakim miejscu obecnie casio przebywa.

Kilka zasad:
1. Nie chcemy waszych danych osobowych. Wymieniamy się personaliami z osobą która nam wysyła i to wszystko. Forma wysyłki dowolna.
2. Nie zapewniam, że dostaniesz się na listę jak napiszesz, oczywistym jest dla mnie, że pierwszeństwo będą mieć osoby które kojarzymy z tagu.
3. Jasne, gdzieś tam jeszcze wirus panoszy się ale w związku z tym każdy w domu ma jakieś środki domu które pozwolą mu na dezynfekcję zegarka, wiec chyba nie ma się czego bać.
4. Wysyłasz na swój koszt. Miej na uwadze, że są Mirki poza granicami kraju, wiec koszt i czas dostarczenia może być ciut inny niż się spodziewasz.
5. Na koniec zegarek chciałbym by wrócił, zrobię rozdajo.
6. Mirek X bedzie się na PW dogadywać z Mirkiem Y co do wysyłki, terminu i sposobu wiec warto pamiętać by odblokować PW.
7. Pkt 6 jest rozwinięciem pkt 1.

Lista przewiduje 20 miejsc. Zapisy do piątku 20:00

1. @fi9o
2. @AllieCaulfield

Z tego powodu dodaje tag #casiowpodrozy. Zapraszam do śledzenia i korzystania z niego przy okazji tego zegarka.
Może to pierwszy z wielu który podróżować będzie?
Wszystko zależy od was, pozdrawiam.
#zegarki #zegarkiboners
fi9o - Witajcie.

Rzadko się udzielam poza kontrolą pod tagiem. Ale jakiś czas temu z...

źródło: comment_1591812419yPr1w1YiRMe4MWdSsGGnPO.jpg

Pobierz
  • 144
@fi9o: powiedz mi jak z czasem wykonania zadania od momentu otrzymania zegarka, dajemy sobie luz bo nie kazdy ma mozliwosci przerobowe zeby to zalatwic w np tydzien? Nie ukrywam, ze pytam z mysla o sobie, pracuje 7 dni w tygodniu wiec prosze o wyrozumialosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)