Wpis z mikrobloga

@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: kilkanaście-kilkadziesiąt godzin i powinna zacząć łazić po domu. kiedyś jednego kota przeprowadzałem z domu jednorodzinnego do drugiego domu jednorodzinnego (kot wychodzący). pierwsze kilkanaście godzin schowany, potem zaczął zwiedzać. przez pierwszy miesiąc nie wychodził z domu. potem przez kilka miesięcy wychodził, ale tylko w nocy xD dopiero po kilku miesiącach zaczął wychodzić też w dzień
  • Odpowiedz
Sam transport był bardzo ciężkim przeżyciem. Nowe miejsce też nie poprawia sytuacji. Zostaw coś miękkiego w łazience, gdzie kitku będzie mógł się przenieść z kuwety na spanko.
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Przerabiałem to dwa miesiące temu. Generalnie nie ruszasz, kot się sam ogarnie. Jedyne co polecam to przerzucić ja do jakiegoś miejsca gdzie może siedzieć zamknięta, no jakiś karton przykryty kocem czy cos. Obok postawić kuwetę, żeby wiedziała gdzie siku i obok trochę dalej miska z wodą i jedzeniem. I zostawić, ignorować, nie ruszać i nie wyciągać na siłę. Raz na jakiś czas proba zabawy wędka.

Ja tak ogarnąłem kota że
bartdziur - @SlodkieMangoZ_Ananasem: Przerabiałem to dwa miesiące temu. Generalnie ni...

źródło: comment_1591811183S90lobHBZAWwMm49Znwh96.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kuweta jest jedynym miejscem, w którym czuje swoj zapach wiec czuje się tam bezpiecznie najlepiej dać jej oddzielny pokój i zamknąć z kuweta i jedzonkiem i woda i zgasić światło jak masz taka możliwość. Rano możesz ja spotkać w innym miejscu niż kuweta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: jeśli masz transporter w którym była przywieziona to jej postaw w łazience i otwórz, jeśli ma w środku jakiś swój kocyk to możliwe, że się tam schowa. Możesz jej też zrobić posłanie z jakiegoś kocyka/pudełka i wstawić do łazienki żeby mogła się przenieść. Widać, że jest przestraszona podróżą i nowym miejscem, najlepiej dać jej spokój. Jedzenie i wodę jej postaw kawałek od kuwety, najlepiej osobno.

Co jakiś czas możesz jej
  • Odpowiedz
@Afrojohny: ma pełno kartonów dookoła, transporter i swoje "sofy" z kartonu z domu (więc pachną nią). Tunel z domu ma. I nadal siedzi.
@ks2m: o kurde. długo. Oby nie było jednak tak długo xD
@siadaj_Kulson: ma dużo rzzeczy z domu, zabawki, tunel, transporter. ode mnie ma kartony i nówkę sztukę kuwetę. i najbardziej lubi kuwetę.
@Kazuda: tylko że ta kuweta to nówka sztuka, wczoraj mi ją kurier przyniósł
SlodkieMangoZAnanasem - @Afrojohny: ma pełno kartonów dookoła, transporter i swoje "s...

źródło: comment_1591817108t1SQ7V3zF9GVauzvarCsci.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz