Wpis z mikrobloga

@alquere oczywiście, jeśli dostrzegasz jakiekolwiek utrudnienia związane z zasięgiem, to daj nam znać. Postaramy się je zweryfikować i znaleźć ich przyczynę. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie w Play24. Przed kontaktem z nami:
spróbuj ustawić w swoim telefonie ręczny wybór sieci;
zaznacz Play na liście operatorów;
sprawdź, czy niedogodności występują na innym urządzeniu.
Jeśli mimo to jakość sygnału nie poprawi się, skontaktuj się z nami :)
@play_polska #play, nie dziękuję. Byłem w Waszej sieci 7 lat, po wiecznych problemach z niestabilnym internetem i kiepskim zasięgiem GSM przeszedłem do Plus.
W #plus od trzech miesięcy nie mam problemów, po za jednym wymienionym wcześniej przypadkiem gdzie zupełnie nie było zasięgu (ale było to daleko od miasta w kompletnej głuszy).

@fikusny_marian
@LadniePieknie
To miejsce nie miało po prostu zasięgu, prawdopodobnie infrastruktura nie obejmuje. Pytałem o możliwość zgłaszania może przydają się
@alquere to raczej marnotractwo czasu, zapewniam Cię, że już jest zgłoszone tysiąc razy. Pracowałem w Orange i wiem jak to wygląda 'od kuchni'
Jestem natomiast zdziwiony, że plus ma zasięg a play nie, jeszcze parę lat temu (może to uległo zmianie) była obiegowa opinia, że plus ma najsłabszy zasięg, przynajmniej ten dotyczący LTE
@LadniePieknie: Wiesz co, Play do niedawna jechal na romaingu krajowym Plusa co zostało niedawno wyłączone, e tym czy przyszłym roku Play straci również roaming do Orange i T-Mobile. Już nie dam głowy kto ma najmniej nadajników, Plus czy Play ale to Play stawia nowe jak szalony, pewnie żeby zdążyć przed tym o czym napisałem wyżej.
@alquere przez ostatnie 3mies korzystam z internetu play i nie mogę narzekać, ale to było rozwiązanie tymczasowe. No i w takiej aglomeracji jak 3miasto byłoby raczej dziwne jakby były problemy z zasięgiem. Ale znacznych spadków jakości nie odnotowałem.