Wpis z mikrobloga

Od 10 lat nie kupowałem komórki.... W niej już bateria padłą i reszta funkcji jest na wyczerpaniu więc pierwszy raz od 10 lat zmieniam komórkę.

Nie znam się obecnie na obecnej technologi komórek a nie chce tracić czasu w postaci kilku tygodni porównywania i szukania na googolach co ta funkcja znaczy i co mi da.

Potrzebuje komóre do nawigacji, zdjęć, filmów, duża bateria, solidny wyświetlacz bo fotografuje kwiaty i zwierzęta na łąkach, to do zgromadzenia fajnych zdjęć jak się łazi i później w firmie ich obróbki i dodawania do skarbca.
budżet do 1300 złotych, jestem młody i nie mam za dużo kasy jeszcze :) ale liczę że z czasem wejdę wyżej teraz zdjęcia robiłem samsungiem A3

polecicie coś ci którzy mają w temacie wiedzę?? Proszę.

#komorki #telefony #telefony
  • 5
@AleksanderRoz redmi note 8t a dlaczego? To jest tak tanie że aż śmieszy cena. To android czyli to co znasz. Ma aparatów od groma i przy tym jakość niby dobrą. Duża bateria. Wykop chwali Xiaomi ponad iPhone #pdk ale serio sprawdź sobie to. Budżetówka a wydaje się całkiem spoko (nie używałem nie widziałem)
@AleksanderRoz: Galaxy M21 pasuje do twoich wymagan i jest dobrze wyceniony (< 1000 zł), poki nie robisz zdjec po zmroku bedziesz zadowolony. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyzej wspomnianego 8T bije na leb i glowe wlasciwie pod kazdym wzgledem.
Ze stajni Srajomi to juz predzej 9T, ale ja po kilku ostatnich telefonach tego producenta juz sie na dobre z nich wyleczylem, bedziesz sobie wlosy wyrywal przy obcowaniu z