Wpis z mikrobloga

Chyba powoduję rozwód :D

Męczę znajomka o test łącza z INEA (1Gbps, tak myślał, że nadal ma 1 Gbps ) bo sam czekam. No i mój ziomuś testuje, testuje...różnych operatów i za wuja nie chce mu się przebić ponad 320 Mbps UP/DOWN. Testuje, testuje...do Orange, do Horyzontu, do innych operatorów...ciągle 300 max.

No i żona go pyta co tak z komórką biega i zdjęcia robi ekranu... ... no i reszta na obrazku :D hahahaha

Okazuje się, że stara zmniejszyła mu pakiet bo za dużo płacili xD bez pytania :D

#heheszki #logikarozowychpaskow #humorobrazkowy #rozwody
illuminatiie - Chyba powoduję rozwód :D 

Męczę znajomka o test łącza z INEA (1Gbps...

źródło: comment_1591518168ha2QmknouwuGr14E0uNWd9.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Anderus no no ( ͡º ͜ʖ͡º) w laboratorium ( ͡º ͜ʖ͡º) skrętka jak się usram to i 40gbps #!$%@?. Wifi się nadaje do telefoników i tabletów jeżeli chodzi o użytek typowo kliencki
  • Odpowiedz
@maikeleleq dlatego za każdym razem kisne ze znawców którzy kupuja to coraz droższe plastikowe routerki z 8ma antenami i chcą tam #!$%@? prędkości typu 700-800mbps XD ja rozumiem że wygoda, ale serio w domu prócz telefonów i innego mobilnego gówna wszystko mam po skrętce, i nigdy nie miałem jakiegoś problemu z niczym
Zobacz tag #siecikomputerowe tam co 2gi wpis to narzekanie na zasięg/prędkość i próba uratowania tego magicznym repeaterem XD
  • Odpowiedz