Wpis z mikrobloga

Opowiem wam historię. Mam Internet od ponad 15 lat i w różnych dyskusjach brałem udział, ale to co się dzisiaj odwaliło, to jest hit dekady.

Otóż jest pewien kanał o dronach, który obserwuję. Gość ma również płatną treść do której wykupiłem dostęp. Ma też grupę na Facebooku. Materiały całkiem merytoryczne. Dziś wrzucił tam kolejny filmik. Pomyślałem, że zadam w końcu nurtujące mnie od jakiegoś czasu pytanie w komentarzu na wyżej wspomnianej grupie pod postem o filmiku.

A to pytanie: "Czy jest jakiś konkretny powód, dla którego w tytułach filmów każde słowo zaczynasz wielką literą? (Np. To Jest Tytuł Filmu Odc. 8)" W dalszej części wypowiedzi napisałem, że to błąd ortograficzny. No i najzwyczajniej w świecie to wygląda niezbyt ciekawie. Komentarz spadł z rowerka. Na tym pewnie by się skończyło, ale dostałem maila. Maila o treści, która mnie mega rozbawiła.

Oto ona:
Cześć,

jeśli masz ochotę mi pomóc - bardzo proszę, jednak nie mogę tolerować tego typu uwag na forum publicznym.
Nie mogę sobie pozwolić na publiczną próbę podważania mojego autorytetu Mateusz, zatem prośba jest taka: jeśli masz coś do mnie, napisz do mnie wiadomość.

Grupa, jaką tworzę wkładając całe serce to nie jest odpowiednie miejsce.

Wyobraź sobie, że zaprosiłeś mnie do własnego domu a ja tuż po przybyciu zaczynam wytykać Ci niedociągnięcia, błędy i czepiać się detali.

Jeśli nie masz ochoty - są inne grupy i kanały i zwrócę Ci wpłatę członkowską w wysokości paczki papierosów.....

proszę Cię o jasną odpowiedź na pytanie: czy zamierzasz nadal podważać mój autorytet?

Rafał"

Na ten moment pozwolę sobie to skwitować w ten sposób: XD
#drony #humor #heheszki #internet #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1591375004FgrmnA749xMAl7dITKzQn1.jpg
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mytherios: on trochę próbuje zagrywek jaby był youtuberem-nastolatkiem. A szkoda. Chociaż może taki ma "target" i to celowe. Ale to co Ci odpisał to jakiś kosmos, to już nie można uwagi komuś zwrócić bo się obrazi...
Straciłem do niego szacunek. Widziałem ten twój wpis i całkiem w porządku to było napisane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DRONIQ: tam są tajemnice typu: jak dorobic 1000zl na fotografowaniu dronami. Niestety takie nakręcanie młodych że w tym jest biznes, a nie ma. Tzn pewnie ma też sensowne treści bo i przepisy, ale to mi się rzuciło w oczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mytherios: olej typa Miras i oczywiście powiedz żeby zwrócil opłatę członkowska. Tekst o tym że to paczka fajek niech se w rowa wciśnie. Twoja kasa to Twoja kasa i niech w ząbkach odda.

Z typem nie wygrasz - jego cyrk i jego małpy, możesz się tylko z tej karuzeli #!$%@? wypisać. No i opisać to gdzieś na www jeżeli chcesz dać upust frustracji.