Wpis z mikrobloga

@Victim: napęd alcubierra na papierze już jest, więc w teorii manipulacja czasem oraz przestrzenią byłaby możliwa. Manipulacja grawitacja myślę, że też. Kwestia ogarnięcia teorii kwantowej grawitacji a wpływ na psychikę człowieka miałoby to niewielki.

A tak btw jesteś zjebem, ale spokojnie. Ona większym bo siedzi na tinderze i pewnie wymaga kreatywnego rozpoczęcia rozmowy.
@Victim: Czyli wymagasz przemyśleń na temat, na który ma prawo sie nie znać i twierdzisz że to brak intelektu. To jak Ciebie teraz spytam co sądzisz o podziale administracyjnym naszego kraju i jaki wpływ będzie miało jego utrzymanie na nasz kraj i pojedyńczych ludzi przez następne 50 lat, i nie odpowiesz mi na to znaczy że brakuje Ci intelektu ? Nawet mi Cie nie żal.
@Victim: co to w ogóle znaczy maniupulacja czasem przy użyciu innych ciał niebieskich i pola magnetycznego. Pole magnetyczne nie ma wpływu na czas, a każda planeta przecież wpływa na czas, im coś ma więcej masy tym bardziej zakrzywia czasoprzestrzeń. Ja ma niby ta manipulacja wyglądać? Mi to wygląda na kompletnie randomowe brednie ubrane tak, żeby wyglądały na inteligente