Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, ubiegam się o pieniądze z firmy, która nie wypłaciła mi ich za dwa tygodnie, które byłem na L4. Czy w wezwaniu o zapłatę muszę podać kwotę o którą się ubiegam? Boję się, że mogę wpisać za mało, albo za dużo przez co odroczą mi to pismo. Obliczyć jest mi to ciężko, ponieważ miałem 4/5 etatu, -20% i jeszcze 80% chorobowego (do tego dochodzi premia wykonawcza o której nie mam pojęcia bo każdy miesiąc to inny procent).
Czy w kadrach ma obowiązek mi podać wartość zapłaty? #pracbaza #praca #przedsiebiorczosc #administracja #rachunkowosc
  • 5
@drillResE: premia wykonawcza odpada, bo nic nie wykonales. Chyba ze przez tydzien zdazyles wyrobic norme, ale to juz nie przy L4 ale przy wyplacie powinienes dostac. Od podstawy obliczasz 80% i tyle masz dostac.
@nairoht: Bo nie powiadomiłem ich, że idę na L4 (fakt, to moja wina bo myślałem ze lekarz elektronicznie ich powiadamia), ale kasa mi sie należy tak czy siak. Plus to, że byłem w tym okresie na wypowiedzeniu i #!$%@? taki cyrk.
ale kasa mi sie należy tak czy siak


@drillResE: zależy od tego jak postąpili bo może się to okazać nie tak oczywiste, anyway jeżeli jesteś pewien że ci się należy i masz na to jakieś poparcie nie wiem sądem pracy to osoba z kadr powinna ci to wyliczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drillResE: L4 wystawiane elektronicznie nie zwalnia pracownika z obowiązku powiadomienia pracodawcy o swojej nieobecności. Na moje oko jest to już naruszenie obowiązków pracowniczych - najlepiej będzie jak skontaktujesz się z pip