Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyny, czy chłopak z mocnym #tradzik iem może być dla Was atrakcyjny? Tylko bez pocieszania, serio odpowiedzcie, bo się zastanawiam, czy to przez to mi nie idzie, czy ogólnie xD

A do wszystkich: czy znacie jakieś skutecznie sposoby na trądzik? Nie izotek i nie doustne antybiotyki, na to nie zgadzają się rodzice, bo "trucie dla wyglądu", więc potrzebuje czegoś, żeby dociągnąć rok do 18-tki w jak najlepszym stanie

#dermatologia #medycyna #zdrowie #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed75607a913fb53fa4e8547
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 12
Mistrzswiatapolskiieuropy: OPie idziesz do dermatologa, on Ci przepisuje combo Differin + Duac (to i to żel na ryj) do tego kupujesz w aptece Cetaphil do mycia mordy i jakiś dobry krem nawilżający. (Dermatolog Ci powie co i jak)

Po 3 msc kuracji, o ile o siebie dbasz, myjesz mordę 2x dziennie i kremikujesz, nie #!$%@? ton śmieciowego żarcia i czekolady + czasami ruszysz dupę z łóżka się poruszać to z mordy
HałaśliwyKondon: Izotek. Sam byłem w takiej sytuacji i gdybym miał decydować to znów bym rozpoczął kurację. Mi ładnie zeszło. Tylko potem pamiętaj żeby zmienić nawyki żywieniowe i dbaj o skórę twarzy. Słodycze ogranicz do minimum (a już na pewno czekoladę), napoje gazowane, wszelkie wody smakowe. Fast foody też rzadziej, a co do pielęgnacji to stawiaj na naturalne kosmetyki. I pod żadnym pozorem nie wyciskaj pryszczy!

Zaakceptował: sokytsinolop